… W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat tego, jak będzie wyglądała kolejna edycja superpopularnego show "Taniec z gwiazdami".

Jedną z ważniejszych zmian, które mają się dokonać w formule programie, jest zastąpienie niektórych członków jury nowymi osobami. W tym kontekście mówi się przede wszystkim o odejściu z programy Iwony Pavlović. Wspomina się też jednak Andrzeja Grabowskiego. Informacje na temat losów tych dwojga jurorów "Tańca z gwiazdami" nie są jeszcze oficjalne, ale do mediów docierają informacje o tym, że celem planowanych zmian jest przyciągnięcie przed ekrany telewizorów młodszej widowni, więc możliwe, że właśnie w tym kierunku pójdą zmiany w składzie jury.

Reklama

Wciąż trwają także rozmowy z gwiazdami, które mają wystąpić w show. Nowe nazwiska, o których się mówi, to m.in. Zofia Zborowska, Jarosław Bieniuk i Krystian Wieczorek, a także Helena Englert. Negocjacje z kandydatami prowadzi podobno osobiście sam Edward Miszczak.

Różne media donoszą także, że bliski sfinalizowania jest już kontrakt a Allanem Krupą. Teraz produkcja ma się skupić na zachęceniu do udziału w show Leona Myszkowskiego - syna Justyny Steczkowskiej. Spotkanie sławnych mam dwóch walczących o Kryształową kulę tancerzy byłoby nie lada gratką dla widzów.