Dawid Kwiatkowski już po raz szósty będzie trenerem w popularnym talent show telewizyjnej Dwójki. Kiedy wokalista zaczynał swoją przygodę z programem miał 22 lata. Dziś trener „The Voice Kids” ma 27 lat i wygląda zupełnie inaczej niż przed laty. Wielka metamorfoza Dawida Kwiatkowskiego nie umknęła uwadze Cleo oraz Tomsona i Barona. W najnowszej edycji atletyczna sylwetka piosenkarza niejednokrotnie będzie tematem dyskusji i przekomarzanek między trenerami, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Reklama

Jestem Dawid, jestem tak umięśniony! Jestem taki przystojny. Napisz mi tu na mojej wyrzeźbionej klacie”, „chodzisz na siłownię, jesteś napakowany”, „nie pakuj już więcej, bo ty masz za dużo wszystkiego”, to tylko kilka z żartów rzuconych przez Cleo w trakcie nagrań najnowszej edycji.

Słychać w wokalu, że jakiś przystojny, umięśniony facet to śpiewa - mówił Baron, kiedy na scenie rozległy się dźwięki jednego z przebojów Dawida Kwiatkowskiego.

Najmłodszy trener „The Voice Kids” nie przejmował się zaczepami pozostałych muzyków, choć czasem komentował żarty kolegów.

„Przestań o tych mięśniach”, „ja pierdykam”, „znowu bije do tych mięśni”, śmiał się Dawid Kwiatkowski.