... W dzisiejszym wydaniu programu - na zakończenie emisji - oraz na profilu stacji na Instagramie pojawiło się przypomnienie o tym, że poranki w najbliższe dwa dni będą zarezerwowane na antenie TVN dla innego programu.

Reklama

"Uwaga! Mamy dla Was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się Dzień Dobry TVN, a to ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany. Ale nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze" - poinformowano w Instagramowym poście.

Podano także szczegółowy program relacji na żywo z wydarzenia sportowego, które w ten weekend będzie się odbywać w japońskim Sapporo. W Japonii zobaczymy pięciu reprezentantów Polski: Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Kamila Stocha, Pawła Wąska i Aleksandra Zniszczoła. Wszystkie konkursy z komentarzem Marka Rudzińskiego i Igora Błachuta transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 2 i w Playerze. Rozgrywane przez konkursami kwalifikacje dostępne będą na żywo i na żądanie wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. W TVN relacjom ze skoczni towarzyszyć będą studia prowadzone przez Damiana Michałowskiego i Sebastiana Szczęsnego, których gościem będzie m.in. były prezes PZN Apoloniusz Tajner. Reporterem TVN Warner Bros. Discovery w Sapporo będzie Kacper Merk.

W komentarzach do informacji internauci napisali m.in., że to smutna wiadomość, pytali, czy skoki nie powinny być emitowane na kanałach sportowych i stwierdzali, że konkurencja stacji na pewno ucieszy się z tej decyzji.

Reklama

Wy wolicie oglądać "Dzień dobry TVN" czy relację ze skoków narciarskich?