W każdym z odcinków widzowie poznają czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnany będzie jeden zawodnik, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych.

Reklama

- To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia mogę też współtworzyć program - mówi Dorota Wellman. - Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się - dodaje.

"Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego prowadząca spotka się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Aby wygrać. nie będzie potrzeba ekspercka wiedza. Wystarczy odgadnąć, jak myśli społeczeństwo.

Program zadebiutuje w ramówce TVN już wiosną. Audycja powstaje na licencji "Let's Ask America". Za jego dystrybucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.