Kossakowski prowadził programy "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Być jak…", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Wtajemniczenie" i "Kossakowski. Nieoczywiste", a od 2020 r. także "Down the Road. Zespół w trasie". Ostatnio współprowadził program z Barbarą Kurdej-Szatan o nazwie "Project Cupid".

Reklama

Teraz napisał, że zawiesza swoją telewizyjną karierę.

Dziś chcę poinformować o zawieszeniu mojej telewizyjnej aktywności. Decyzję podjąłem z dwóch bardzo ważnych dla mnie powodów - napisał.

Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę, że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się, czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić - wytłumaczył.

Reklama

Nie wiem, jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to, co nazywam "zawieszeniem", miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali - dodał.

Przede wszystkim chciałbym wyrazić wdzięczność widzom. Gdyby nie wy, nie byłoby programów, które prowadziłem, bardzo wam za to dziękuję. Mam nadzieję, że w zamian dałem wam wzruszenia, którym czasami zdarzyło się być czymś więcej niż tylko rozrywką. Dziękuje wszystkim ludziom TTV, z którymi od pierwszego dnia współtworzyłem stacje. Pamiętam, jak nikt w nas nie wierzył. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, jestem dumny, że mogłem być częścią tej niezwykłości - podziękował.

Na koniec chciałbym podziękować mojej przyjaciółce, Lidce Kazen, która 10 lat temu uwierzyła w bezrobotnego artystę, powierzając mu prowadzenie programów telewizyjnych, a dziś przyjmuje moją decyzję ze zrozumieniem i szacunkiem. Droga trwa. Do zobaczenia - zakończył.