Show Polsatu nagrywane jest z udziałem publiczności. Okazuje się, że nadchodząca, 15. edycja nie będzie dostępna dla wszystkich chętnych.

Organizatorzy postawili istotny warunek dla osób, które chcą wziąć udział w nagraniach. Zgodnie z decyzją PublicoTV, która zajmuje się organizowaniem publiczności w programie "TTBZ", na trybunach będą mogły zasiąść jedynie osoby zaszczepione.

Reklama

W mediach społecznościowych opublikowano ogłoszenie o poszukiwaniu osób, które mają ochotę zasiąść na widowni wspomnianego programu. Warunkiem uczestnictwa w nagraniach jest ukończenie 18. roku życia oraz potwierdzenie przyjęcia minimum jednej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Bardzo prosimy, żeby każdy miał przy sobie potwierdzenie przebycia szczepienia w formie papierowej lub elektronicznej. Każda osoba uczestnicząca w nagraniu będzie musiała być w maseczce - informuje firma w swoim poście.

Reklama

Przy innych produkcjach typu "Mam talent" i "Milionerzy" widownia jest testowana na obecność koronawirusa. Dobro naszej publiczności i każdej produkcji jest dla nas najważniejsze - czytamy w oświadczeniu przesłanym przez PublicoTV do portalu press.pl.

Ta decyzja spotkała się z ogromną krytyką ze strony internautów.

Dyskryminacja osób ze względu na szczepienie lub nieszczepienie jest już grubą przesadą... - napisał jeden z nich.