Okazuje się, że Michała Wiśniewskiego niebawem zobaczymy w roli jurora "Twoja twarz brzmi znajomo".

Na instagramowym profilu programu pojawiła się informacja, że piosenkarz zastąpi w tej roli Kacpra Kuszyńskiego.

Skrzynecka zamieściła na Instagramie selfie z Kacprem i napisała w nim, że rezygnacja kolegi, to dla niej ogromne zaskoczenie.

Reklama

Kacper, będzie bardzo smutno i pusto bez twej serdecznej obecności tuż u boku i przy sercu w jury @twojatwarzbrzmiznajomo. Dzisiejsza wiadomość na oficjalnej stronie programu, że nie będzie Ciebie w teamie jury, bardzo mnie zasmuciła - napisała.

Wiem i rozumiem, że nic nie trwa wiecznie i że grasz kolejną świetną rolę w znakomitym nowym serialu. Powodzenia z całego serca - dodała.

Ale ja będę bardzo tęsknić za Twoją empatią, wielką klasą, by nigdy nikomu nie sprawić przykrości, gdy w Twoich ustach nawet "delikatny niedosyt", jeśli komuś coś poszło gorzej, brzmiał jak serdeczny komplement i motywacja. Będzie tęskno za Twoim błyskotliwym humorem i ekspresową ripostą w każdej spontanicznej sytuacji. Nie wspomnę o profesjonalizmie w ocenach, życzliwej wnikliwości i najpiękniejszej polszczyźnie - wyznała.

Mam nadzieję, że będę miała tę radość spotkania z Tobą jak najprędzej na zawodowych ścieżkach w teatrze lub telewizji, kochany świetny przyjacielu. Wszystko, co powiedziałam Ci dziś przez telefon, napisałam i tu, bo i tu właśnie bardzo wszystkim będzie Cię brak - podsumowała, dodając między innymi hasztag "przyjaźń w pracy".