Zakończona właśnie 14. już edycja show od początku wzbudzała spore emocje.

Reklama

Zaczęło się od pogłosek o niesprawiedliwych notach od Katarzyny Skrzyneckiej dla Tamary Arciuch, które w swoich mediach społecznościowych komentował niewybrednie mąż aktorki, czyli Bartek Kasprzykowski.

Nie obyło się bez wpadek, jak ta gdy Piotr Gąsowski przedstawił Maję Hyży jako Agnieszkę Hyży. Prezenterka jest obecną żoną byłego męża piosenkarki.

Mimo tych potknięć wszystko odbyło się zgodnie z planem. Uczestnicy oceniani przez Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecką, Kacpra Kuszewskiego i Adama Strycharczuka dotarli do finału. Do grona najlepszej czwórki nie załapali się niestety Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Narożna, Tamara Arciuch i Piotr Gawron-Jedlikowski.

W piątek rozegrał się finał, w którym wystąpili Maja Hyży, Lesław Żurek, Michał Mejer oraz Paweł Góral. Walczyli o czek opiewający na 100 tysięcy złotych, który przekazywany jest na wybrany cel charytatywny.

Tym razem zwycięzcą 14. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" został Lesław Żurek. Na drugim miejscu znalazł się Paweł Góral, a na trzecim - Michał Meyer.