Kolejne zmiany w nowej odsłonie „The Voice of Poland”. Zaledwie tydzień temu ogłoszono, że w trenerskim fotelu zasiądzie Urszula Dudziak, którą dotychczas mogliśmy oglądać w pierwszej edycji „The Voice Senior”. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. Wśród współprowadzących nowej edycji programu zobaczymy gwiazdę „Pytania na Śniadanie” Małgorzatę Tomaszewską.

Reklama

Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że "przygarną" mnie do swojej voice’owej rodziny - mówi Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim przemierzy setki kilometrów, aby wręczyć uczestnikom zaproszenie do programu. Małgorzata Tomaszewska pojawi się także w etapie Live na backstage’u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Telewizja Polska nie zdradza przyczyn odsunięcia od programu poprzedniej prowadzącej, Marceliny Zawadzkiej. Prawdopodobnie jest to jednak pokłosie problemów z prawem prezenterki. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" została bowiem oskarżona o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy. I choć ona sama do tych przestępstw się nie przyznaje i zapewnia, że padła ofiarą grupy przestępczej, to zarzuty i toczące się postępowanie mocno nadszarpnęło jej wizerunek.

Zdjęcia do jedenastej edycji ruszają już w połowie sierpnia a premierowy odcinek programu widzowie zobaczą już we wrześniu w TVP2.

Reklama