Seriale tylko na Netflix

Reklama

"Snowpiercer" - Wkrótce na Netflix!

W tym futurystycznym thrillerze Ziemia jest zamarzniętym pustkowiem, przez które pędzi gigantyczny pociąg zamieszkany przez resztki ocalałej ludzkości.

"Blood & Water" - Wkrótce na Netflix!

Szesnastolatka przenosi się do liceum, gdzie uczy się dziewczyna, która może być jej porwaną 17 lat temu siostrą. Czy jej podejrzenia się sprawdzą?

Reklama

"O krok od szczęścia" - od 01 maja 2020

Niezbyt popularny prezenter radiowy Sebastián chce wreszcie znaleźć swoje miejsce w życiu. Nie ułatwiają mu tego jego dzieci oraz była żona, którą nadal kocha.

"Kierunek: Noc" - od 01 maja 2020

Reklama

Gdy słońce zaczyna zabijać wszystko, co napotka na swojej drodze, pasażerowie nocnego lotu z Brukseli rozpoczynają desperacką walkę o przetrwanie.

"Hollywood" - od 01 maja 2020

Miniserial o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w fabryce snów. Aby dopiąć swego, nie cofną się przed niczym.

"Pracujące mamy: Sezon 4" - od 06 maja 2020

W powietrzu wiszą wielkie zmiany, gdy mamy stają w obronie swoich dzieci, partnerów, biznesów, a przede wszystkim — samych siebie.

"Już nie żyjesz" - od 08 maja 2020

Po makabrycznym odkryciu Jen i Judy muszą się nieźle natrudzić, by sekrety nie wyszły na jaw. Stosują też drastyczne środki, by chronić najbliższych i siebie nawzajem.

"The Eddy" - od 08 maja 2020

Ten osadzony w sercu wielokulturowego współczesnego Paryża serial opowiada historię właściciela trapionego problemami klubu jazzowego i grającego w nim zespołu.

"Valeria" - od 08 maja 2020

Przechodząca kryzys twórczy i małżeński pisarka znajduje wsparcie u trzech najbliższych przyjaciółek. Na podstawie serii powieści Elisabet Benavent.

"Restauracje na krawędzi: Sezon 2" od 08 maja 2020

Eksperci kontynuują swoją międzynarodową akcję ratowania restauracji. Mała zachęta i ogromny remont potrafią zdziałać cuda.

"Renowatorzy z Doliny Rdzy: Sezon 2" od 08 maja 2020

Życie w Tokio toczy się dalej: w domu pojawiają się nowi mieszkańcy i zawiązują się nowe przyjaźnie. Ruka robi kolejny krok, a Hana poznaje swoje rywalki.

"Partacze" od 15 maja 2020

Wynajęty na przyjęcie magik wpada w kłopoty, kiedy sprawia, że narkotykowy boss znika w czasie pokazu i nie można sprowadzić go z powrotem.

"White Lines" - od 15 maja 2020

Gdy jej brat zostaje znaleziony martwy, kobieta z Manchesteru porzuca spokojne życie i rusza na Ibizę, aby odkryć prawdę o jego losie.

"Magik wśród ludzi: Sezon 3" od 15 maja 2020

Powraca i pokazuje sztuczkę z królikiem z... piniaty? Justin Willman ponownie zaskakuje swoimi niezwykłymi trikami magicznymi, które zachwycają i szokują.

"Zakładnik" od 15 maja 2020

Bezrobotny Alain Delambre odpowiada na atrakcyjne ogłoszenie o pracę. Wkrótce jednak dostrzega, że jest tylko pionkiem w brutalnej grze korporacyjnej.

"Królowa i konkwistador" od 16 maja 2020

Wiele lat temu hiszpański konkwistador Pedro de Heredia zdradził jej lud i złamał jej serce. Teraz rdzenna Kolumbijka Catalina powraca do jego życia, aby się zemścić.

"Słodkie magnolie" od 19 maja 2020

Maddie Townsend ma dużo na głowie — trójkę nieposłusznych dzieciaków, zdradzającego ją męża i nietypowego adoratora, przez którego całe miasto huczy od plotek.

"Dynastia: Sezon 3" od 23 maja 2020

Współczesna wersja kultowej i popularnej telenoweli, w której dwie bogate amerykańskie rodziny toczą spór o fortunę, powraca z 3. sezonem.

"Siły Kosmiczne" od 29 maja 2020

Serial komediowy o ludziach, którzy dostali zadanie stworzenia szóstej formacji armii USA — Sił Kosmicznych. Twórcą serialu jest Greg Daniels. Na ekranie Steve Carell.

Filmy tylko na Netflix

"Więcej niż myślisz" premiera 1 maja 2020 - Nieśmiała prymuska Ellie pomaga koledze zdobyć serce jego sympatii. Ich nietypowa przyjaźń komplikuje się, gdy Ellie zakochuje się w tej samej dziewczynie.

"Złość" premiera 1 maja 2020 0 Po powrocie z wakacji rodzina spotyka w swoim domu uciążliwych dzikich lokatorów.

"Cały dzień i noc" premiera 1 maja 2020 - Odsiadujący dożywocie młody mężczyzna zastanawia się, co pchnęło go do popełnienia przestępstwa — ludzie, okoliczności, a może system?

"Mrs. Serial Killer" premiera 1 maja 2020 - Kiedy lekarz trafia za kratki za serię szokujących morderstw, jego lojalna żona postanawia popełnić podobną zbrodnię, aby udowodnić jego niewinność..

"18 prezentów" premiera 8 maja 2020 - Nieuleczalnie chora na raka ciężarna matka zostawia dla swojej nienarodzonej córki 18 wzruszających prezentów urodzinowych, które ta ma otwierać co roku, aż dorośnie.

"Niewłaściwa Missy" premiera 13 maja 2020 - Tim myśli, że zaprosił kobietę swoich marzeń na wspólny wyjazd na Hawaje. Jednak pomyłkowo skierował zaproszenie do kobiety, z którą przeżył randkę rodem z koszmaru.

"Kocham cię, głuptasie" premiera 15 maja 2020 - Stracił pracę, odeszła od niego dziewczyna, a to wszystko wydarzyło się w jeden dzień. Czy ten 30-latek podniesie się z kolan?

"Gołąbeczki" premiera 22 maja 2020 - Zmęczona sobą para zostaje przypadkiem wplątana w morderstwo. Teraz musi szybko znaleźć prawdziwego zabójcę i udowodnić swoją niewinność.

"Już mnie tu nie ma" premiera 27 maja 2020 - Ulises Samperio jest zmuszony wyjechać do Jackson Heights w nowojorskim Queens. Jednak wkrótce zaczyna żałować przyjazdu do Ameryki i tęsknić za domem.

"Domysł" premiera 28 maja 2020 - Młoda policjantka (Luisana Lopilato) i detektyw (Joaquín Furriel) badają sprawę zabójstwa dziewiętnastolatki. Główną podejrzaną jest najlepsza przyjaciółka ofiary.