Do niedawna była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, której powierzono prowadzenie najważniejszych programów rozrywkowych tej stacji. Niestety, prawdopodobnie na skutek wygłaszania poglądów niezgodnych z linią swego pracodawcy, podziękowano jej za współpracę. Jak sama później wyznała, odbyło się to w mało elegancki sposób, bowiem złą wiadomość przekazano jej przez telefon.

Reklama

Jak na życiową optymistkę przystało, Kurdej-Szatan nie załamała się jednak utratą pracy i szybko okazało się, że nie grozi jej bezrobocie. Aktorką bowiem zainteresował się Polsat, który najpierw powierzył jej prowadzenie festiwalu w Opolu, a teraz ogłosił, że Basia wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu Taniec z Gwiazdami – Basia Kurdej-Szatan – aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach, znacie Ją doskonale z serialu W rytmie serca - podano w oficjalnym komunikacie stacji

Od tego, jak na taneczne występy Barbary zareagują widzowie Polsatu, uzależnione będą jej dalsze losy w tej stacji. Czy aktorka ma szansę wygrać "Taniec z gwiazdami"?