Jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek zajmujących się show-biznesem w emocjonalnym poście ogłosiła koniec programu, który na antenie gościł przez dekadę.

Reklama

Po 10 latach w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomosci, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobieta, wyzywali od ścierw, kurew i gowien, najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szolbiznesu w Polsce czyli #magieltowarzyski (pisownia oryginalna) - napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

Wśród dziesiątek komentarzy, z których wiele wyrażało żal z powodu zakończenia emisji programu, znalazł się również wpis Mai Ostaszewskiej. "Raz jeden byłam w "Maglu" kiedy jeszcze prowadziłaś go z Tomkiem...To było świetne spotkanie :)Trochę serio, trochę uszczypliwie i na wesoło. Dziękuję! Lubiłam oglądać Twoje rozmowy, oczywiście wybierałam te z gośćmi którzy mnie interesowali. Powodzenia Karolina we wszystkich Twoich kolejnych projektach!!!" - napisała aktorka.

A Wam będzie brakować "Magla Towarzyskiego"?