Rozbierana pierwsza randka sposobem na znalezienie miłości? Startuje polska edycja kontrowersyjnego reality show

| Aktualizacja:

Pierwsza randka łóżku, bez ubrań i przed kamerami - czyt to dobry pomysł na znalezienie miłości? O tym przekonają się uczestnicy kontrowersyjnego show "Undressed: randka w łóżku", którego polska edycja już dziś zadebiutuje na antenie stacji TLC.

wróć do artykułu
 • ~dziennik to dno
  (2016-10-25 17:44)
  Kochasz mnie?....Noo. A ożenisz się ze mną?...Nie. To złaź!
 • ~#
  (2016-10-25 18:57)
  Niemiecki kulturkampf w natarciu…
 • ~SWD
  (2016-10-25 22:43)
  Nie ma co marudzić. Jeszcze powinno być bez push-up i makijażu. No i trza się cieszyć, że nie wpadli jeszcze na pomysł randek on - on albo ona - ona.
 • ~Dr J.E.Baka
  (2016-10-25 23:35)
  Bez sera. najpierw powinni sie na siebie wys rac a pozniej zaprosc na filizanke moczu
 • ~viva upadek
  (2016-10-26 09:15)
  Unijne dno.
 • ~kapitalistyczny solidarny demokkkkkrata
  (2016-10-25 21:20)
  co tam się dziwić jak telewizja narodowa pokazuje półpornosy na kulturze . byłyby całe jak by wolno było w tej światowej wolności przekazu zaglądać między damskie nogi, ale to kryminał dla nadawcy więc ośmiesza się i poniża tylko facetów przy akceptacji krajowej rady, rzeczników od praw i równości. nigdy nie zapłacę za takie telewizje.
 • ~walka83
  (2016-11-21 23:28)
  Już te programy stają się naprawdę coraz głupsze… I coraz bardziej poronione pomysły wprowadzają w życie. Pierwsza randka w łóżku, przed kamerami? Nie wiem, jak ktoś ma parcie na szkło, to ok, niech tam idzie, przynajmniej będzie mógł się pokazać. Ale ja jakoś nie byłabym w stanie w czymś takim uczestniczyć. Dla mnie pierwsza randka jest czymś takim wyjątkowym, którą się pamięta przez resztę związku. OK, coś takiego też na pewno się zapamięta, ale to po prostu nie dla mnie. Jestem ciekawa czy ludzie, biorący w tym udział, podchodzą do tego na poważnie. Bo wydaje mi się, że chyba nie. Ja szukam poważnego związku, dlatego jakoś bardziej ufam portalom matrymonialnym, typu mydwoje, niż taki programom w telewizji, ale to na pewno bierze się z tego, że ja po prostu zupełnie czego innego oczekuję. A jak ktoś ma ochotę wziąc w czymś takim udział, to na szczęście ma drogę wolną :)