Reklama
Reklama
Reklama

Młynarska, Zielińska, Fijał. Świąteczne porady gwiazd na antenie TLC

Agata Młynarska podpowie, jak szybko i łatwo zapakować prezenty. Elżbieta Romanowska przedstawi swój niezawodny i kreatywny pomysł na choinkę wykonaną na ścianie. W świątecznej odsłonie TLC wystąpią również Anna Wyszkoni, Anna Głogowska, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska i Macademian Girl.
Reklama
Reklama
Tematy:
telewizja porady święta gwiazda Katarzyna Zielińska Agata Młynarska TLC
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • niefan
  2016-12-12 08:17
  TCL CZY CO TAM - WYPIER...LAJ !
  0
  zgłoś
 • Błagalne Pozdrowienia dla Paulinki od Tatusia
  2016-12-12 01:47
  Chociaż akurat jest jesień - to Tatuś po staremu ma do swojej Paulinki przesłanie wiosenne! ------------------- -------------- -------------- -------------- --------------- Dziewczyny! Bądźcie dla nas dobre na wiosnę! // Dziewczyny! Skończmy już te "Kobry" miłosne! // Nikomu Niechaj nie zagraża rozłąka, // Gdy wiosną W rytmie naszych marzeń po łąkach bąk brzdąka, bąk brzdąka... // Dziewczyny! Lubcie wy nas wiosną, oj, lubcie! // Dziewczyny! Krzywdy biednym chłopcom nie róbcie! // Niech kpiny Wasze nas nie bolą zbyt liczne! // Dziewczyny! Teraz będzie solo muzyczne, a ja będę przeżywał! // NO I TATUŚ PRZEŻYWA!!! ----------- ALE CÓRCIA PAULINKA NIESTETY CIERPI NA ZNIECZULICĘ...
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama