W programie, znane osoby w ciemnym pomieszczeniu, zostaną poddane szczególnej metamorfozie. Następnie odpowiednio ucharakteryzowani wystąpią w scenkach odgrywanych przez profesjonalnych aktorów. Trudność polega na tym, że do momentu wyjścia na scenę nie wiedzą, jak wyglądają, jaką postać przyjdzie im zagrać, ani co obejmuje scenariusz. Na oczach publiczności przyjdzie się im zmierzyć z nieoczekiwanymi, często ekstremalnymi sytuacjami. Żeby przetrwać, będą musieli improwizować! Czy Doda, Karol Strasburger i Andrzej Młynarczyk. Poradzą sobie z zadaniem?

Reklama

W każdym odcinku wystąpią trzy znane i popularne postaci życia publicznego. Atmosferę dodatkowo podgrzeje element rywalizacji. Występy gwiazd oceniać będzie bowiem publiczność zgromadzona w studio oraz pozostała dwójka gości biorących udział w zabawie. Jedni i drudzy zagłosują na najlepszy występ odcinka. Gwiazda, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma mistrzowski pas i możliwość występu w „scenie Oskarowej”, w której zyska szansę zaprezentowania pełni swoich możliwości.

Program poprowadzą Antoni Królikowski i Aleksandra Nieśpielak.

W finale odcinka goście i zespoły aktorskie wspólnie wykonają improwizowaną piosenkę, której tekst będzie powstawać na żywo, w oparciu o spontaniczne sugestie publiczności.

"Mów Mi Mistrzu" od 2 grudnia, w każdy piątek o godz. 22:15 na antenie TVP2.