Pierwsza randka w łóżku i bez ubrań. Polska edycja kontrowersyjnego show "Undressed" na antenie TLC

| Aktualizacja:

Wielkie łoże i duży ekran. Pomiędzy nimi, naprzeciwko siebie stoją kobieta i mężczyzna. Widzą się po raz pierwszy w życiu. Dostają polecenie, by rozebrali się wzajemnie do bielizny. Kiedy to zrobią, wchodzą razem do łóżka i mają 30 minut na poznanie się. Po tym czasie zdecydują, czy chcą umówić się na kolejną randkę. Tak w skrócie wygląda fabuła programu "Undressed: randka w łóżku", którego polską edycję przygotowuje telewizja TLC.

wróć do artykułu
  • ~KODomitów w kamasze
    (2016-08-23 17:43)
    To jest... b u r d e l l o ... dla KODomitów
  • ~Ola
    (2016-08-23 10:51)
    Cóż za prymitywna forma rozrywki :(
  • ~kiken
    (2016-08-23 12:01)
    Psy robia taki show na rogu ulicy , zblizacie sie do tego poziomu! wyznawcy POstepu i wolnosci
  • ~Bibilijny
    (2016-08-23 11:59)
    I to jest to. Zamiast do agencji , będzie na ekranie, wiec konia w garść i to będzie rozrywka na poziomie
  • ~s Kilbourne
    (2016-08-23 13:52)
    Produced by kod. Directed by alimenciarz. Just for you ...
  • ~gandalf
    (2016-08-23 14:22)
    ale to głupie
  • ~swat
    (2016-08-23 17:38)
    Juz widzé super pary: Kupa Wojefucki i Ania Grodzka albo inna: Robert Biedron i Stefan Niesiolowski.
  • ~Kris
    (2016-08-23 15:46)
    Co za żenada. Kolejny "program" dla wieśniaczej części tego kraju. Czasami aż żałuję, że nie mamy takiego własnego Kim Dzong Una, który by się tym zajął.
  • ~Mnietek
    (2016-08-24 09:18)
    Kolejna promocja debili i k..rewek. Róbcie tak dalej a potem się nie dziwcie, gdy cywilizacja upadnie i nastanie tu szariat. Patrząc ta takie dno człowiek ma ochotę na zmianę.
  • ~witney
    (2016-08-23 12:37)
    krajst, to juz ludzie nie moga chodzic na normalne randki? to juz nie jest fajowe i nie nabija oglądalności?? raju... no coz, chlopaki musza inwestowac w penirium, bo chyba na tym to polega, zeby miec czym zachwycic i wcale nie chodzi o osobowosc ;/
  • ~E tam .....,...
    (2016-08-23 22:41)
    Opiera się na badaniach naukowych dowodzących, iż ludzie są w stanie zakochać się w sobie w czasie krótszym niż godzina? A potem ona pyta o stan konta w banku, a on dowiaduje się, że ona ma szóstkę dzieci na utrzymaniu - każde z innym ojcem i według moich badań naukowych następuje skuteczne odkochanie.
  • ~ŁZA11
    (2016-08-23 21:46)
    To nie program , to szambo . Obiera im już rozum . Głupszego programu nie ma .
  • ~na....
    (2016-08-23 08:52)
    ....czyli na czym stoi świat....????
  • ~cece
    (2016-08-23 22:13)
    no na hooju swiat stoi przecie
  • ~Janusz Normalny
    (2016-08-25 07:53)
    Kopulacja ze zwierzętami też będzie? Dobra zmiano! Do roboty!
  • ~znudzony telewizją
    (2016-08-23 20:02)
    Juz się tym znudziłem. Ciekawość mnie pali co będzie następnego.
  • ~św.NH
    (2016-08-24 07:24)
    Lody lody dla frajerów z PEŁO! Kiju i Kidawa to dopiero byłaby zabawa.
  • ~Kamil
    (2016-11-03 12:04)
    Zaskakująco niski poziom, myślałem, że to będzie coś ciekawszego. Znam zagraniczną wersję. Niebo. A u nas - ziemia. Szkoda.
  • ~KERAM
    (2016-08-24 17:35)
    Multi - kulti i Gendery???!! Pranie mozgow Polakom??!!! Pozdrwiam.
  • ~sd2015
    (2016-08-23 22:59)
    Ludzie, jeszcze tego nie oglądaliście, a już potępiacie. A w TV jest wiele różnych kanałów, na których znajdziecie najprzeróżniejsze programy. Jak Wam się program nie podoba, to oglądajcie TV Trwam. Polecam. Polska to nie tylko TV Trwam i Radio Maryja. Big Brothera tez w najprzeróżniejszy sposób flekowano. A okazało się, ze oglądali go wszyscy.

Może zainteresować Cię też: