Pierwsza randka w łóżku i bez ubrań. Polska edycja kontrowersyjnego show "Undressed" na antenie TLC

| Aktualizacja:

Wielkie łoże i duży ekran. Pomiędzy nimi, naprzeciwko siebie stoją kobieta i mężczyzna. Widzą się po raz pierwszy w życiu. Dostają polecenie, by rozebrali się wzajemnie do bielizny. Kiedy to zrobią, wchodzą razem do łóżka i mają 30 minut na poznanie się. Po tym czasie zdecydują, czy chcą umówić się na kolejną randkę. Tak w skrócie wygląda fabuła programu "Undressed: randka w łóżku", którego polską edycję przygotowuje telewizja TLC.

wróć do artykułu
  • ~Iga
    (2016-11-28 15:18)
    Kolejna ściema,przecież te niby przypadkowe osoby,które zgłosiły się do programu,grywaja w trudnych sprawach itp
  • ~Alicja
    (2016-11-07 20:34)
    "Bardziej dojrzałe osoby częściej mówią o tym, że jest to sposób na znalezienie poważnego partnera"...Doprawdy?? Nie chcę wiedzieć, co te osoby mają w głowach, bo na pewno nie rozum. Poważny partner nigdy nie wskoczy do łóżka kogoś nieznajomego, na oczach telewidzów. nie kwestionuję tego, że można się zauroczyć seksualnie, że mogą czasem wyjść takie związki, co zaczynają się od łóżka, ale raczej nie w taki sposób. Chyba, że jedyne oczekiwania, jakie ma się w stosunku do partnera, to jego seksowność. Telewizja coraz bardziej się stacza, albo to ludzkość jest coraz bardziej prymitywna, dla mnie żenada na maxa. Chociaż uważam się za seksowną, otwartą, lubię seks i uważam go za bardzo ważny element udanego związku. Jest takie powiedzenie; "Dobrze mieć otwarty umysł, ale nie na tyle, aby wypadł z niego rozum" i mam nieodparte wrażenie, że coraz więcej ludzi dopada ten problem.
  • ~nika
    (2016-11-04 11:22)
    rolnik szuka żony - kolejna prymitywna produkcja, bazująca na "skandalu", opakowana w żenujący format udający jakąś chorą misyjność.
  • ~Kamil
    (2016-11-03 12:04)
    Zaskakująco niski poziom, myślałem, że to będzie coś ciekawszego. Znam zagraniczną wersję. Niebo. A u nas - ziemia. Szkoda.
  • ~Janusz Normalny
    (2016-08-25 07:53)
    Kopulacja ze zwierzętami też będzie? Dobra zmiano! Do roboty!
  • ~KERAM
    (2016-08-24 17:35)
    Multi - kulti i Gendery???!! Pranie mozgow Polakom??!!! Pozdrwiam.
  • ~Mnietek
    (2016-08-24 09:18)
    Kolejna promocja debili i k..rewek. Róbcie tak dalej a potem się nie dziwcie, gdy cywilizacja upadnie i nastanie tu szariat. Patrząc ta takie dno człowiek ma ochotę na zmianę.
  • ~św.NH
    (2016-08-24 07:24)
    Lody lody dla frajerów z PEŁO! Kiju i Kidawa to dopiero byłaby zabawa.
  • ~sd2015
    (2016-08-23 22:59)
    Ludzie, jeszcze tego nie oglądaliście, a już potępiacie. A w TV jest wiele różnych kanałów, na których znajdziecie najprzeróżniejsze programy. Jak Wam się program nie podoba, to oglądajcie TV Trwam. Polecam. Polska to nie tylko TV Trwam i Radio Maryja. Big Brothera tez w najprzeróżniejszy sposób flekowano. A okazało się, ze oglądali go wszyscy.
  • ~E tam .....,...
    (2016-08-23 22:41)
    Opiera się na badaniach naukowych dowodzących, iż ludzie są w stanie zakochać się w sobie w czasie krótszym niż godzina? A potem ona pyta o stan konta w banku, a on dowiaduje się, że ona ma szóstkę dzieci na utrzymaniu - każde z innym ojcem i według moich badań naukowych następuje skuteczne odkochanie.
  • ~cece
    (2016-08-23 22:13)
    no na hooju swiat stoi przecie
  • ~ŁZA11
    (2016-08-23 21:46)
    To nie program , to szambo . Obiera im już rozum . Głupszego programu nie ma .
  • ~znudzony telewizją
    (2016-08-23 20:02)
    Juz się tym znudziłem. Ciekawość mnie pali co będzie następnego.
  • ~KODomitów w kamasze
    (2016-08-23 17:43)
    To jest... b u r d e l l o ... dla KODomitów
  • ~swat
    (2016-08-23 17:38)
    Juz widzé super pary: Kupa Wojefucki i Ania Grodzka albo inna: Robert Biedron i Stefan Niesiolowski.
  • ~Kris
    (2016-08-23 15:46)
    Co za żenada. Kolejny "program" dla wieśniaczej części tego kraju. Czasami aż żałuję, że nie mamy takiego własnego Kim Dzong Una, który by się tym zajął.
  • ~gandalf
    (2016-08-23 14:22)
    ale to głupie
  • ~s Kilbourne