Jesienną ofertę programową TVN zaprezentowano podczas konferencji prasowej, która odbyła się 2 sierpnia w warszawskiej hali ATM Studio. Na uroczystości nie zabrakło największych gwiazd stacji, które zaprezentowały swoje programy i seriale.

Reklama

Co nowego?

Najbardziej promowaną nowością tej jesieni będzie "Azja Express". W programie udział bierze 8 par celebrytów, którzy muszą podróżować i przeżyć z 1 dolara dziennie. Jednocześnie sami będą musieli zorganizować sobie nocleg, pożywienie i transport. Program poprowadzi Agnieszka Szulim, a uczestnikami są: Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko oraz Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek w towarzystwie Radosława Majdana, Przemysław Saleta plus Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk oraz Maria Konarowska, Michał Żurawski i jego kompan Ludwik Borkowsk.

Premiera 7 września o godzinie 21.30

Reklama
TVN

Serialową nowością jesieni będzie produkcja "Na noże". Głównymi bohaterami, w których wcielają się Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński są utalentowani kucharze. Jeden z nich podejmuje odważną decyzję o porzuceniu pracy w cenionej restauracji i wystartowaniu z własnym biznesem. Na ekranie zobaczymy także Weronikę Książkiewicz, Joannę Jarmołowicz, Piotra Głowackiego i Jana Frycza.

Premiera 4 września o godzinie 21.30

TVN / Piotr Litwic

Fani telenowel dokumentalnych od listopada będą mogli oglądać nową produkcję zatytułowaną "19+". Fabuła opowiada o młodych ludziach, którzy właśnie wkraczają w dorosłość. Bohaterowie to grupa przyjaciół, która właśnie otrzymała świadectwa dojrzałości i rozpoczyna dorosłe życie.

Dokładna data premiery "19+" jeszcze nie jest znana.

Największe kontrowersje wśród jesiennych nowości TVNu budzi reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia". W programie uczestnicy będą musieli zdecydować, czy biorą prawdziwy ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego z zupełnie nieznanym partnerem. Jeśli się na to zgodzą, TVN sponsoruje im wesele i podróż poślubną, a następnie przez kilka miesięcy kamery podglądają życie nowożeńców. Czy znajdą się śmiałkowie gotowi wziąć ślub z nieznajomymi i co z tego wyniknie?

Premiera 5 września o 22.30.

Reklama

Znane i lubiane kontynuacje

Poza nowymi produkcjami, jesienią na antenie TVN pojawią się kontynuacje znanych programów i seriali. Od września fani "Drugiej szansy" zobaczą dalszy ciąg przygód granej przez Małgorzatę Kożuchowską Moniki Boreckiej. Na antenie zagoszczą także kolejne sezony "Singielki", "Na Wspólnej" oraz telenoweli dokumentalnych "Szkoła", "Szpital" i "Ukryta prawda".

Wielbiciele rozrywki mogą liczyć na nowe sezony ulubionych programów. We wrześniu do TVNu wracają "Mam Talent", "Top Model", "MasterChef", "Kuchenne rewolucje", "Kuba Wojewódzki", "Ugorowani" i "Kobieta na krańcu świata".

Jesienne ramówka TVN startuje 3 września.