Kiedy we wrześniu minionego roku pojawiła się oficjalna wiadomość, że Jarosław Kuźniar odchodzi z emitowanego w TVN24 "Wstajesz i wiesz" i przechodzi do "Dzień dobry TVN", wiele osób przewidywało, że jako dziennikarz informacyjny nie wytrzyma zbyt długo w telewizji śniadaniowej. Sceptycy tej zmiany najwyraźniej mieli rację, bowiem po 9 miesiącach Kuźniar na oficjalnym profilu na Facebooku obwieścił swoje rozstanie ze stacją TVN:

Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na ‪#‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek ‪#‎WszystkoWamPowiem

W komentarzach pod tym postem wiele osób pyta, czy Jarosław Kuźniar wraca do "Wstajesz i wiesz". W odpowiedzi na jedno z nich, dziennikarz napisał:

Pracujemy nad tym, żeby szykowanie się do pracy wciąż miało dobry klimat