Reklama
Reklama
Reklama

Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN i zapowiada powrót do dziennikarstwa informacyjnego

Jarosław Kuźniar
Jarosław Kuźniar / AKPA
Jarosław Kuźniar żegna się z widzami stacji TVN. Dziennikarz zapowiedział, że najbliższe 48 godzin to ostatni czas, jaki spędzi w tej stacji. Jednocześnie jednak zapowiedział swój powrót do dziennikarstwa informacyjnego.
Reklama
Reklama
Tematy:
pożegnanie dziennikarstwo informacyjne TVN Jaroslaw Kuźniar

Powiązane

Reklama

Komentarze (35)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • JADZIA !!
    2016-05-31 07:26
    PANIE Jarosławie bardzo dobrze prowadził pan Wiadomości w TVN bardzo bym była Szczęśliwa widząc P w TVN ! zwracam sie z prośba do dyrekcji aby P dalej prowadził Wiadomości P J Kuzniar !!
    2
    zgłoś
  • Jan Stańczyk
    2016-05-31 07:17
    A kogo to obchodzi ,na pewno nie Polaków !!! A szambo niech znajdzie sobie kloakę !!!!!
    1
    zgłoś
  • strun
    2016-05-30 21:20
    "Dziennikarstwo informacyjne" w wykonaniu Kuźniara i Lisa - dobre sobie.
    0
    zgłoś
  • zener
    2016-05-30 18:11
    bedlam
    0
    zgłoś
  • tw
    2016-05-30 16:46
    wędrowniczek to tu to tam a ja was w dopie mam
    0
    zgłoś
  • Zatroskany
    2016-05-30 16:40
    Czy ktoś już ostrzegł Walmart?
    0
    zgłoś
  • wojtek
    2016-05-30 15:46
    JAD CZLOWIEKA ZBIJA PSYCHICZNIE,, ON MA PROBLEM
    1
    zgłoś
  • wert
    2016-05-30 15:34
    Będzie się ścigał z Lisem w mniejszej ilości wyświetleń w internecie?
    1
    zgłoś
  • der
    2016-05-30 15:20
    Kogo obchodzi tej wsi-owy MANIPULATOR polityczny z WSI24?
    0
    zgłoś
  • Kakon
    2016-05-30 13:54
    Kużniar planuje w lidlu na kasie siedzieć do tego nadaje się najlepiej
    1
    zgłoś
  • moher
    2016-05-30 13:51
    w dziale zwrotów i reklamacji walmartu
    1
    zgłoś
  • Tusku, gdzie jest nasze 150 mld z OFE ?
    2016-05-30 13:43
    Jak wywalicie jeszcze na zbity pysk do Onetu Pochanke, Miecugowa, Kolendę i kilku innych propagandzistów, obiecuję, że zacznę oglądać TVN.
    2
    zgłoś
  • moss***
    2016-05-30 12:40
    Troche trwalo zanim poznali sie na tym ******** w TVN zaczeto robic czystke nastepny to czerwony balon Miecugw wisi na wlosku - wedlug zrodla z korytarzy TVN po wakacjach uslyszy, bay bay -placzu po nim nie bedzie przynosi straty i obniza poziom pozostalych dziennikarzy mowi informator- teraz TVN stawi na polskie wartosci .
    1
    zgłoś
  • WERT
    2016-05-30 12:32
    JA MU PROPONUJE PSYCHIATRE- OD ZBOCZEN !!!!
    1
    zgłoś
  • ewa
    2016-05-30 11:36
    Pan Kuzniar marnuje swoj niewatpliwy talent dziennikarza i popieram jego wybor. Mam nadzieje, ze powiedzie sie panu w pracy do ktorej ma pan predyspozycje. Zzcye powodyenia i sukcesow.
    4
    zgłoś
  • pawlak
    2016-05-30 11:29
    No a on taki mondry, on taki śliczny, pewnie agent zagraniczny ?
    1
    zgłoś
  • ARGH
    2016-05-30 10:51
    STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU ---- 11 CZERWCA --- WARSZAWA ----- WIELKA MANIFESTACJA "FRANKOWICZÓW", POLISOLOKATOWCÓW I KLIENTÓW AMBER GOLD. BANKI OSZUKAŁY MILIONY LUDZI!! I MUSZĄ PONIEŚĆ KONSEKWENCJIE SWOICH OSZUSTW I BEZPRAWIA.
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Weredyk
    2016-05-30 10:50
    "odchodzi z emitowanego w TVN24 "Wstajesz i wiesz" i przechodzi do "Dzień dobry TVN" Tragedia! Nie wiem czy dam rade to przezyc!!!! Zmienia jedno g.... na jeszcze wieksze g.... Rozumiem ze TVN placi Dziennikowi ze rozglaszanie takich informacji bo w przeciwnym razie KOGO DO OBCHODZI co sie dzieje w tej szmacianej stacji.
    1
    zgłoś
  • ja ja
    2016-05-30 10:35
    Onet różne śmieci zbiera.
    1
    zgłoś
  • Kuźniuk
    2016-05-30 10:30
    Mam nadeje że w Al Jazeera.
    3
    zgłoś