Swoje rozstanie z programem "Wstajesz i wiesz" Jarosław Kuźniar obwieścił wczoraj na Facebooku. Dziś na zakończenie audycji pożegnał się z widzami oraz zespołem redakcyjnym. Zapewnił jednak, że nie zamierza na dobre znikać z ekranów.

Reklama

9 lat RANO liczy się chyba podwójnie
😉
Bardzo Wam dziękuję za ten czas. Rozstajemy się ale nie żegnamy. Będę Wam i tv wierny.

Dziennikarz już od pewnego czasu sugerował, że rozważa odejście z porannego pasma TVN24. Ostatecznie jednak nie zdecydował się na definitywne rozstanie ze stacją. Od 1 września będzie jednym z prezenterów audycji "Dzień Dobry TVN". Zastąpi w niej Roberta Kantereita, który z kolei przejdzie do "Wstajesz i wiesz".

Cieszę się, że Jarek, zasili "Dzień Dobry TVN". Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem ale też szansą na rozwój w nowych obszarach. – powiedział portalowi tvn.pl Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN i Członek Zarządu TVN.

Reklama

Robert Kantereit jest świetnym dziennikarzem z dużym doświadczeniem newsowym i telewizyjnym. Obecność Roberta we "Wstajesz i wiesz" będzie szansą na wzmocnienie informacyjnego charakteru naszego programu i – mam nadzieję – okazją dla Roberta Kantereita na nową pasjonującą przygodę z dziennikarstwem telewizyjnym – powiedział Adam Pieczyński, Dyrektor Programowy TVN24 i Członek Zarządu TVN.

Reklama

Jarosław Kuźniar w ostatnim czasie dzielił swoją uwagę pomiędzy telewizję, a rozwój własnego biznesu, czyli serwisu podróżniczego działającego pod marką Goforworld.com.