Wiosenne nowości

Reklama

"Powiedz tak!" to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia - Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej! Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi - przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.
Premierowy odcinek – 1 marca (wtorek), godz. 2

"Surprise, Surprise" to program określany przez wielu ikoną brytyjskiej telewizji – format odnosi od lat oszałamiający sukces nie tylko na Wyspach. Emitują go stacje między innymi w USA, Włoszech, Holandii i Chinach. Show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych – niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Dziś, często po wielu latach ktoś będzie im chciał za to podziękować. Show poprowadzą aktor znany widzom z produkcji Polsatu: „Pierwsza miłość”, „Skazane” i „Szpilki na Giewoncie” - Wojciech Błach oraz ulubieniec Polek - Stefano Terrazzino.
Premierowy odcinek – 12 marca (sobota), godz. 20.00

Nowością w wiosennej ofercie paradokumentów będą "Małolaty", opowiadające o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku widzowie wejdą do intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata zbuntowanego małolata. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych obszarów. Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie - to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu.
Premierowy odcinek – codziennie od 29 lutego (pn. – pt.), godz. 17.00

Znane i lubiane kontynuacje

Wiosną Polsat pokaże 5. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tym razem do rywalizacji o Kryształową Kulę staną: Elżbieta Romanowska, bokser wagi ciężkiej Izu Ugonoha, Joanna Opozda, Andrzej Krzywy, Anna Karczmarczyk, Kasia Stankiewicz, Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, Waldemar Błaszczyk, Nikodem Rozbicki, Julia Wróblewska oraz Dorota Chotecka.
Premierowy odcinek – 4 marca (piątek), godz. 20.00

Na antenę powróci także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiosną, w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik.
Premierowy odcinek – 12 marca (sobota), godz. 21.30

W „Hell’s Kitchen. Piekielnej kuchni” w trudnej sztuce gotowania zmierzy się czternastu nowych śmiałków. Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i opuścić program z podniesionym czołem. Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On - gigant polskiej gastronomii - Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin. Po raz szósty widzowie zobaczą także zmagania w programie "Top Chef"
Premierowy odcinek „Piekielnej kuchni – Hell’s Kitchen” – 1 marca (wtorek), godz. 20.00
Premierowy odcinek „TOP CHEF” – 2 marca (środa), godz. 20.40

W 11. edycji "Tylko muzyka. Must be the music" pojawi się nowy juror - Tymon Tymański, kolorowy ptak polskiej sceny alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, wielbiciel i znawca twórczości The Beatles.
Premierowy odcinek – 6 marca (niedziela), godz. 20.00

W szóstym sezonie "Naszego nowego domu" Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzą kolejnych 12 rodzin, których historie nikogo nie pozostawią obojętnym. Odwiedzimy najbardziej potrzebujących m. in. w Spytkowicach koło Rabki na Podhalu, w Jamielniku w województwie warmińsko – mazurskim, czy w dwóch wsiach w mazowieckim Strzyżna i Rysie.
Przypomnijmy, że jesienią program bił rekordy oglądalności, średnio każdy odcinek obejrzało 2,7 mln widzów, najwyższą widownię miał odcinek wyemitowany 8 listopada - program obejrzało ponad 3,2 mln widzów.
Premierowy odcinek w nowym paśmie - 3 marca (czwartek), godz. 20.00 (powtórka w niedzielę o stałej porze, tj. o godz. 17.45)

To już siódmy sezon serialu "Przyjaciółki" - czy Zuza na zawsze straciła Jerzego? Czy Patrycja wybaczy Michałowi? Czy Anka ponownie zaufa Pawłowi? A Inga znajdzie szczęście u boku Roberta? Jak potoczą się dalsze losy „Przyjaciółek”? W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również – Stefano Terrazzino. Do obsady dołączy też Marek Bukowski – Jasiek, przyjaciel z dzieciństwa Zuzy.
Premierowy odcinek – 3 marca (czwartek), godz. 21.00

Równie ciekawie zapowiada się nowy sezon "Pierwszej miłości". Zazdrość i zdrada, ale też zaręczyny i nowe zauroczenia. To wszystko czeka widzów już wiosną. Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) rozpoczną przygotowania do ślubu. Czy była partnerka Michała, Ewa (Ewa Gawryluk) pogodzi się z faktem, że za chwilę straci go na zawsze? Artur (Łukasz Płoszajski) zdradzi Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), a kochanka poinformuje go, że jest w ciąży – czyżby nadchodził koniec małżeństwa Kulczyckich? Wiosną będziemy także świadkami niespodziewanego powrotu Jowity (Joanna Opozda). Co na jej widok zrobi Radek (Mateusz Banasiuk), który jest teraz szczęśliwy z Sabiną (Urszula Dębska)? Kto zakłóci spokój mieszkańców Wadlewa? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce.
Kolejne premierowe odcinki jak zawsze od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00

Nowe przygody rodziny Kiepskich i ich patologicznych sąsiadów obfitować będą w pasma sukcesów i porażek. Wiosną Ferdynand Kiepski postanowi, m.in. zostać maratończykiem oraz zapoluje na wieloryba razem... z samym Danielem Olbrychskim.
Premierowy odcinek – 2 marca (środa), godz. 20.00

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 13.00), „Malanowski i Partnerzy” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16.30), „Zdrady” (od 3 marca - czwartki o godzinie 22.00) „Pielęgniarki” (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12.00) oraz wracające po przerwie „Dlaczego ja?” (od 29 lutego od poniedziałku do piątku, o godzinie 14.45) i „Pamiętniki z wakacji” (od 2 marca, w środy o godz. 22.05).

Reklama

Wiosną Telewizja Polsat pokaże przeboje kinowe ostatnich lat, w tym absolutne premiery telewizyjne: "Wilk z Wall Street", "Last Vegas", "Jeszcze większe dzieci", "Krudowie", "Szklana pułapka 5", "Sekretne życie Waltera Mitty" czy "Wolverine".