Olga Kwiecińska ugotuje potrawy tradycyjne i egzotyczne. Opowie o tym, jak o ich walorach decydują konkretne przyprawy. Zabierze widzów w sentymentalną podróż do tradycyjnych smaków dzieciństwa oraz zainspiruje do tworzenia potraw nietypowych i zaskakujących. "Wysmakowani" to program, który udowodni, że jedzenie jest przede wszystkim przyjemnością dla zmysłów.

Reklama

Zapraszani do programu goście to gwiazdy show biznesu, kucharze, blogerzy, podróżnicy i pasjonaci życia. Podczas gotowania opowiedzą o swoich kulinarnych doświadczeniach, smacznych skojarzeniach i przygodach.

Prowadząca program Olga Kwiecińska zajmuje się PR seriali i filmów. Od lat związana z małym ekranem, jest również producentką telewizyjną. Wiecznie zabiegana mama dwóch synów uwielbia podróżować i… jeść. Do gotowania ma bardzo zmysłowe podejście. Zawsze uśmiechnięta, ciekawa ludzi i świata, słynie z ogromnego poczucia humoru. Zapytana o to, czym jest dla niej jedzenie mówi: Nie jestem profesjonalną kucharką, ale po prostu kocham jeść i smakować, a gotowanie to dla mnie fantastyczna zabawa i przygoda.

Program "Wysmakowani" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20.