Wellman i Młynarska zapewniły jednak, że nie kończą współpracy ze sobą nawzajem i niezbyt długo dadzą widzom od siebie odpocząć:

Reklama

Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia Miasta Kobiet na antenie TVN Style i 4 latach naszej współpracy, która zaowocowała, setkami programów, wspólnie napisaną książką "Kalendarzyk niemałżeński" i naszą przyjaźnią, nadszedł czas, by każda z nas ruszyła ku nowym, zawodowym przygodom! Rozstajemy się z Miastem Kobiet, ale nie z sobą i nie z wami! Trzymajcie kciuki za nasze nowe projekty, w których obie zawsze będziemy stały po stronie kobiet. My też wzajemnie za siebie trzymamy! Dziękujemy wam za te wspólne lata! Do zobaczenia!!!!

"Miasto kobiet" to popularne talk show emitowane na antenie TVN Style od 2004 roku. Do grona dotychczasowych prowadzących, oprócz Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej zaliczają się m.in. Beata Sadowska, Marzena Rogalska i Jolanta Pieńkowska. Na razie nie wiadomo, jaki jest dalszy los tej produkcji, ani też jakie wspólne projekty planują Dorota i Paulina.