Jesienne nowości TVN Style:

Reklama

"Cofnij czas" to nowy program wspierający osoby, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zorientowały się, że ich organizm jest starszy niż w rzeczywistości. TVN Style pomoże im cofnąć czas. Premiera 20 września, godz. 12.40

"I nie opuszczę Cię aż do ślubu" - jesienią wśród prowadzących kanału zadebiutuje Izabela Janachowska, która potrafi zapobiec każdej ślubnej katastrofie i nie opuści nowożeńców aż do ślubu. Pogodzi rodzinę, uspokoi szalejącą teściową i sprawi, żeby państwo młodzi nigdy nie zapomnieli tego wyjątkowego dnia. Jednoosobowe, stylowe pogotowie ślubne to właśnie ona. Premiera programu zaplanowana jest na listopad.

"W poszukiwaniu piękna" z całym sztabem specjalistów wyruszą bohaterowie kolejnego programu. Kto nie chciałby mieć mniej "tu" i więcej "tam"? Która świeżo upieczona mama nie marzy o odzyskaniu ciała sprzed ciąży? Co z kobietami, którym walka z trądzikiem przysłania cały świat? Premiera już 6 września o godzinie 11.25.

W listopadzie na antenie TVN Style "Dorota się urządza". Znana widzom TVN Style projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska postanowiła przetestować nowoczesne rozwiązania budowlane, meble oraz gadżety na własnej skórze i własnym mieszkaniu.

TVN Style od kilku sezonów nagrywa dokumenty w najdalszych zakątkach świata. Teraz przyszła na Koreę. W podróż po tym kraju zabierze widzów Marcin Prokop. Jak odnajdzie się w miejscu, które opanowała "Obsesja doskonałości" (premiera w październiku), prawie każdy mężczyzna nosi przy sobie kosmetyczkę, a ludzie są najbardziej nieszczęśliwi na świecie?

Dziennikarz postanowił odkryć także tajemnicę nieśmiertelności. W drugim dokumencie "Klonowanie-sposób na nieśmiertelność" (premiera w październiku) odwiedził najsłynniejszą na świecie klinikę zajmująca się klonowaniem. Jej koreański właściciel od lat pracuje nad znalezieniem lekarstw na wiele przewlekłych chorób, a także stara się ożywić skamielinę mamuta znalezionego na Syberii. Na porządku dziennym jest tu także kopiowanie ukochanych pupili. Ich przyszli właściciele płacą za taki zabieg, aż sto pięćdziesiąt tysięcy dolarów. Marcin jako jeden z nielicznych dziennikarzy miał szansę uczestniczyć w porodzie sklonowanego psa.

Film dokumentalny "Wróżki" pokazuje pracę czterech współczesnych kobiet zajmujących się zawodowo wróżbiarstwem. Co widzą w kartach? Jacy klienci odwiedzają je najczęściej? Co dają im spotkania z tarocistkami?

Na antenę TVN Style powracają także znani i lubiani. Maja Sablewska z piątym sezonem swojego programu w którym pomoże zagubionym kobietom znaleźć swój styl i odmienić życie. Premiera nowych odcinków "Sablewskiej sposób na modę" w niedzielę, o godz. 11.55.

Maciej Wróblewski będzie ratował kolejne podupadające zakłady fryzjerskie. "Afera fryzjera" wraca na antenę 5 września o godz. 14.40. Anna Starmach pokaże jak przygotować nietypowe kanapki, zapiekanki, makarony i kluseczki. Nowe odcinki "Pyszne 25" już od 5 września, o godz. 12.50.

W jesiennej ofercie kanału TVN Style nie może zabraknąć także Katarzyny Bosackiej, która będzie wszędzie tam, gdzie się produkuje, fabrykuje, uprawia i...oszukuje. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" już od 6 września o godz. 10.40.

U Magdy Mołek "W roli głównej" (premiera 7 września, godz. 22.25) pojawią się: skarb narodowy Polaków – piłkarz Robert Lewandowski, Edyta Górniak, Dawid Podsiadło, Ewa Ewart i Joanna Krupa.

Karolina Korwin Piotrowska przez całe lato ostrzyła sobie pazury! I język! We wrześniu weźmie na tapetę celebrytów. Będzie krytykować, ale i chwalić. "Magiel towarzyski" będzie można oglądać w soboty o godzinie 22.30.

Dorota Wellman i Paulina Młynarska nie boją się trudnych tematów i zawsze mają o czym rozmawiać w "Mieście kobiet". Nowe odcinki już od 2 września o godz. 22.40).

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafi zdziałać cuda nawet w najmniejszej przestrzeni, na którą właścicielom brakuje już pomysłów. Każda "demolka"
w wykonaniu ekipy remontowej programu "Dorota was urządzi" kończy się spektakularnym sukcesem. Premiera nowego sezonu już 5 września od 16.40.

Reklama

3 września o godz. 22.25 swoją premierę będzie miał dziesiąty, jubileuszowy sezon "Pani Gadżet". Anna Nowak-Ibisz ciągle jest pełna energii, a wyszukiwanie najnowszych gadżetów nigdy jej się nie nudzi.

Na antenę wraca także Agnieszka Szulim i najbardziej inspirujący program stworzony przez kobiety i dla kobiet. "Stylowy magazyn" w soboty o godz. 17.20.

Widzowie pokochali doktora Ambroziaka i jego ekipę. Najwyższej klasy specjaliści już trzeci sezon będą dawali zakompleksionym pacjentom szansę na lepsze życie ("Życie bez wstydu", 4 września, godz. 22.30). Wśród kontynuacji zobaczymy także nową serię "Sprzątaczek" (5 września, godz. 18.30) i kolejną odsłonę kultowego programu "66 naj...". Tym razem "66 w sieci" (1 września, godz. 22.25).

Oferta TVN Style to nie tylko produkcje polskie. Jesienią na antenie kanału pojawią się serie i filmy dokumentalne o bardzo różnorodnej tematyce. "Agresja w szkołach" o ważnym problemie przemocy wśród dzieci. Razem z brytyjską dziennikarką, Cherry Healey, widzowie wyruszą na poszukiwanie dawnej, pierwszej miłości. Poznają "Mroczne sekrety" Brytyjczyków i podpatrzą jak w USA burzy się starą kuchnię, żeby za chwilę zbudować ją od nowa w zupełniej innej odsłonie. To w programie "Polowanie na kuchnię". Na antenie będzie można zobaczyć także serię "Rozpieszczone dzieci" o problematycznych podopiecznych, którzy spędzają sen z powiek swoim rodzicom.