W filmiku zamieszczonym na YouTube, Majewski zaczyna swoją wypowiedź od apelu od telewizji Polsat:

Reklama

Nie mieści mi się to w mojej starej, siwej głowie. Jak to jest możliwe, że w ogóle ktoś na coś takiego wpadł? Jak to jest możliwe, że to w ogóle będzie? Boję się wiosny, nie chcę wiosny, nie chcę otwierać telewizora na wiosnę. Błagam, to jest mój wielki apel do Polsatu. Z całą sympatią, proszę nie róbcie programu "Celebrity Splash"!

Szymon, który ma na swoim koncie takie telewizyjne produkcje, jak "Mamy Cię!", czy "Szymon Show", ostro drwi z nowego show, w którym gwiazdy będą skakały do wody:

Jak w tym będzie atrakcja? Słyszałem, że będzie skakał Mroczek. No i co, Mroczek wchodzi na trampolinę, skacze, woda się rozbryzguje i to jest cała historia. To będzie mamałyga, jakiej świat nie widział. Tam nic się nie będzie działo. Będziemy liczyli na to, że Mroczkowi spadną spodenki? Że może Siwiec coś wypadło? Tym się będzie żywiła cała Polska? - pyta zdegustowany satyryk.

Podsumowanie Majewskiego, nie pozostawia wątpliwości, jak ocenia nową produkcję:

To będzie przekroczona granica absurdu. Na miejscu wody, spaliłbym się ze wstydu i wycofałbym się z tego. Może bez wody byłoby ciekawiej. Wtedy można byłoby powiedzieć, że celebryta sięgnął dna, że telewizja sięgnęła dna.

Zobaczcie całą wypowiedź Szymona. Zgadzacie się z jego opinią?