Mieliśmy już okazję patrzeć, jak gwiazdy tańczą, śpiewają, gotują, jeżdżą na łyżwach i wykonują sztuczki cyrkowe. Teraz zaś przyszła kolej na skoki do wody z kilkumetrowej wieży.

Reklama

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w nowym show Polsatu weźmie udział 12 kobiet i 12 mężczyzn. Uczestnicy będą podzieleni na sześć drużyn - każda z nich pojawi się w jednym z czterech odcinków eliminacyjnych. Gwiazdy rywalizować będą wykonując skoki z trampoliny i prezentując salta oraz inne akrobacje. Najlepsza dwójka uczestników z każdego odcinka przejdzie do kolejnych etapów rywalizacji, a najlepsi wystąpią w finałowym odcinku. Uczestnicy przygotowywać się będą do udziału w programie trenując z trenerami na sali gimnastycznej oraz na basenie. Z odcinka na odcinek stopień trudności będzie wzrastał. Skoki będą wykonywane z coraz wyższych poziomów trampoliny, ale decyzja czy dany celebryta skoczy z 3, 5, 7 czy może 10 metrów należeć będzie wyłącznie do niego.

Nina Terentiew zapytana o szanse na sukces nowego show, odparła:

To będzie połączenie sportu i rozrywki. Każdy chce zobaczyć kogoś znanego w ekstremalnej sytuacji

Umiejętności uczestników oceniać będzie jury, w składzie którego zasiądzie między innymi znana polska pływaczka, Otylia Jędrzejczak.

Format "Celebrity Splash" powstał w 2012 roku w Holandii. Dotąd swoje edycje wyprodukowało ponad 20 krajów.