"Shopping Queen" to show oparte na tureckiej licencji, w którym uczestniczki będą przygotowywały kompletne stylizacje, z ubrań dostępnych w butku, na terenie którego będzie kręcony dany odcinek. Program ma być odpowiedzią na ogromną popularność blogów szafiarskich, które masowo zaczęły pojawiać się w sieci. Jego emisję planuje stacja Polsat Cafe. Jak podaje portal plejada.pl, do roli gospodyni nowej produkcji, rozważanych jest kilka postaci, w tym także Kasia Tusk:

Reklama

Jako prowadzące rozpatrywanych jest kilka osób: Ada Fijał, Kasia Tusk i Julia Kuczyńska z Maffashion. Ada Fijał już wcześniej związana była z kanałem Polsat Cafe, bo razem z Joanną Horodyńską współprowadziła program "Gwiazdy na dywaniku", więc ma niezbędne doświadczenie. Program opowiadać będzie o zakupach i stylizacjach naturalne, więc było, że stacja sięgnie po osoby związane ze sferą blogerów modowych - mówi informator portalu.

Kasia Tusk, jako jedna z najpopularniejszych blogerek modowych, z pewnością przyciągnęłaby przed ekrany szeroką publiczność. Pytanie tylko, czy stroniąca od mediów córka premiera, zdecydowałaby się na udział w takiej produkcji.