Na fali mody na modę, polską blogosferę zalały blogi tak zwanych szafiarek, czyli dziewczyn prezentujących ubrania i tworzone z nich stylizacje. Tylko garstce autorek, udało się naprawdę przebić i odnieść komercyjny i finansowy sukces. W tym gronie znajduje się Kasia Tusk, której blog Make Life Easier cieszy się ogromną popularnością.

Reklama

Karolina Korwin Piotrowska, w rozmowie z portalem fashionpost.pl, pochwaliła Kasię i zdradziła, na czym jej zdaniem polega fenomen córki byłego premiera:

Tuskówna – poza konkurencją – jak tylko zaczęła, powiedziałam, że mamy polską Marthę Stewart. I to podtrzymuję, ona nie ma ambicji odkrywania nowych lądów. Robi swoje. Widać inspiracje zagranicznymi blogami, i dobrze.

Jednocześnie Korwin Piotrowska nie szczędziła słów krytyki koleżankom Kasi Tusk. Najostrzej potraktowała Jessicę Mercedes:

Mercedes – nadal nie potrafi pisać, kaleczy język polski, jej portal, czy jak to zwał, poraża wtórnością, ale widać ktoś to jednak czyta, bo nadal istnieje, a i sama Jessica nadal wzbudza zainteresowanie, ma nawet okładkę w magazynie, przyznać trzeba, ładna.

Zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin Piotrowskiej?