Natasza Urbańska nagrała "Rolowanie" z myślą o Eurowizji?

Żaden z dotychczasowych projektów Nataszy Urbańskiej, nie wywołał takiego zamieszania, jak najnowszy singiel "Rolowanie" wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Czy piosenka o "rolowaniu blanta na bekstejdżu" będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji?

wróć do artykułu
  • ~cdc
    (2014-01-19 12:01)
    Boze co to za ***********
  • ~sp
    (2014-01-16 13:09)
    Natasza raczej na takich numerkach nie pojedzie. Dodzie takie przedstawienia służą, ale należałoby pokazać jeszcze majtki.
  • ~JEDI
    (2014-01-12 15:24)
    natasza NATASZA ONA JEST SUPER
  • ~tak,tak wyślijcie ją z tym na Eurowizję
    (2014-01-12 15:11)
    No może gdyby nie rolowanie blanta na bekstejdżu to może by coś w muzyce klubowej z tego zostało ale na Eurowizji to z tego sucha nitka nie pozostanie.
  • ~jerzy
    (2014-01-12 12:18)
    to jest rewelacyjny utwór - niestety nie dla tępych mas - które nie będą w stanie go zrozumieć. to jest muzyka dla ludzie którzy łapią "o co kaman".
    świetna rzecz - oczekuję że Natasza oleje krytykę tępej masy i nagra całą płytę w takim klimacie. Wtedy stanie się uwielbianą artystką offową, trochę w klimatach Peszek, Brodki itp.
    utwór jest REWELACYJNY!!!
  • ~szura
    (2014-01-12 10:03)
    Posłuchałem z ciekawości. Piosenka tak straszna, że szkoda gadać. Na Eurowizję tylko dlatego, że się o tym pisze? Przecież nie pisze się o tym w dobrym ale we złym. Piosenka to totalna porażka. Tam trzeba posłać kogoś z głosem a nie durnote. Opamiętajcie się ludzie. Dwadzieścia lat od czasu kiedy zaśpiewała Górniak, niczego Polaków nie nauczyło a szczególnie tego, żę posyłać tam trzeba ambitne piosenki a nie kupę g..wna.
  • ~jorry123
    (2014-01-11 09:31)
    przecież ona nie ma ani łosu, ani stylu, a sceny w łazience wskazują na to, że "podmiot liryczny" jest albo na dużych prochach, albo po dużej iości alkoholu...
    Brednia totalna i tyle, rzecz nie warta uwagi. Tylko niech nikomu nie przyjdzie do głowy wysłać ją na Eurowizję, bo znowu będzie totalna kompromitacja Polski.
  • ~kupa
    (2014-01-10 22:37)
    kupa
  • ~hyzio
    (2014-01-10 22:15)
    to jest tak złe ,że aż kultowe
  • ~Gość
    (2014-01-10 21:40)
    Biedna, chodząca reklama alkoholu, dragów i całego prymitywnego zachowania w klubowych klopach. Jeszcze tylko brakuje w teledysku wchodzących do kabin par, rzygających do umywalki i muszli kolesi, bełkotu pijaków, oparów petów i zioła i mamy pełny obraz polskiej "gorączki sobotniej nocy". W sumie jest to tak "soczyste", że decyzja TVP powinna być jedna - na Eurowizję z nią! Hej, szable w dłoń!
  • ~wag
    (2014-01-10 14:27)
    Edzia w życiu nie wystapi na Eurowizji. Tam by sie okazało że dzisiaj to ona jest już tylko celebrytką a nie (wg wlasnego mniemania) artystką śpiewaczą
  • ~Jadwiga
    (2014-01-10 10:21)
    A może chce wygrać casting do klubu Gogo?
  • ~-
    (2014-01-10 01:03)
    ale się wyrolowała w tym WC .
  • ~fhhkn
    (2014-01-09 18:02)
    i znowu będzie wstyd...
  • ~piotr.
    (2014-01-09 17:01)
    Natasza to jest genialne!