Agata Młynarska z Telewizją Polsat była związana od 7 lat. W ostatnim czasie dziennikarka prowadziła na antenie tematycznego Polsat Cafe autorski talk show "Jaka ona jest?" oraz pełniła funkcję szef zespołu Nowych Projektów Polsatu. Informacje o jej odejściu z szeregów pracowników tej stacji, potwierdziła dyrektor programowa, Nina Terentiew:

Reklama

Za pełnym porozumieniem i w pełnej sympatii Agata rozstaje się z naszą stacją i odchodzi do TVP, gdzie zaproponowano jej prowadzenie codziennego programu life-stylowego. U nas funkcje menedżerskie, które pełniła sprawiały, że poza programem w Polsat Cafe, Agata była okazjonalnie na wizji. A w jej duszy gra częsty kontakt z publicznością. Tęskniła za tym, więc nikomu nie odmawiam tego, że chce być gwiazdą. Wierzę, że jeszcze nie raz się kiedyś spotkamy - powiedziała Terentiew w rozmowie z "Faktem".

Dla Agaty Młynarskiej współpraca z TVP to powrót do korzeni. Swoje pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiała bowiem właśnie na antenie telewizji publicznej.