Program Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" to codzienna, 40-minutowa audycja prowadzona na żywo, przy udziale publiczności. Gospodyni w każdym odcinku porusza różne tematy i rozmawia z wieloma zaproszonymi gośćmi. Prowadzenie takiego programu wymaga ogromnych nakładów energii i koncentracji.

Reklama

Jak donosi magazyn "Flesz", ostatnio Agata Młynarska uskarżała się na złe samopoczucie. W piątek, 20 września jej stan zdrowia się pogorszył i w studio zapanowała nerwowa atmosfera, bowiem nikt nie wiedział, czy dziennikarka zdoła poprowadzić program. Okazało się jednak, że jako profesjonalistka stanęła na wysokości zadania, jednak zaraz po nagraniu, odwieziono ją do szpitala:

Nie wzywaliśmy karetki, zawiózł ją tam Przemysław Schmidt, narzeczony. Jeszcze w poniedziałek czuła się źle, aby ale jak to ona, stanęła w studiu i zrobiła swoją robotę - tłumaczy "Fleszowi" osoba z telewizji.

Jak podaje "Flesz", po badaniach okazało się, że Agata Młynarska była odwodniona i bardzo osłabiona. W weekend podano jej kroplówki, a w kolejnych dniach jeździła do szpitala na kontrolę.