Agata Młynarska, która po 7 latach zdecydowała się powrócić w szeregi pracowników TVP, reklamowała swój nowy program, jako zupełną nowość w polskiej telewizji, która wprowadzi na antenę TVP nieco świeżego powietrza.

Reklama

Niestety okazało się, że widzowie nie zachwycili się produkcją z gatunku infotainment. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, po 9 wyemitowanych odcinkach, średnia oglądalność programu "Świat się kręci" wynosi 800 tys. widzów i daje stacji TVP1 zaledwie czwarte miejsce w runku telewizyjnym, za Polsatem, TVN i TVP2.

Dla porównania, emitowane w tym samym paśmie, rok temu, powtórkowe odcinki serialu "Ranczo", gromadziły przed telewizorami średnio 2 mln widzów.

Program "Świat się kręci", którego prowadzącą jest Agata Młynarska, łączy w sobie element informacyjny z rozrywką. Gospodyni prowadzi w studio rozmowy z zaproszonymi gośćmi, ze świata polityki, kultury, mediów i rozrywki. Pokazywane są także zabawne filmiki, a na scenie programu występują artyści. "Świat się kręci" jest emitowany na żywo przy udziale publiczności.