"Kocham to, co lubię" to autorski program Wojciecha Manna, który rok temu zadebiutował na antenie TVP2. Kulturalno - satyryczna audycja z elementami talk -show nie przypadła jednak do gustu szerokiej publiczności, dlatego stacja postanowiła zakończyć jej emisję.

Reklama

Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, TVP rozważa jednak kontynuowanie współpracy z Wojciechem Mannem, którego programy mogłyby znaleźć swoje miejsce w kanałach tematycznych. Na chwilę obecną trwają ponoć rozmowy na temat dwóch projektów, z których jeden miałby trafić na TVP Kultura, drugi zaś na TVP Rozrywka.

Rozmowy jeszcze trwają. Kanały tematyczne, szczególnie po zakończeniu procesu cyfryzacji, mają coraz większą, a przy tym sprofilowaną publiczność, co pozwoli Wojciechowi Mannowi trafić do grupy widzów, najbardziej zainteresowanych proponowaną przez niego formułą programów rozrywkowych - usłyszał portal Wirtualnemedia.pl od pracownika TVP.

Wojciech Mann wiosną minionego roku, po 10 latach zrezygnował z roli prowadzącego program "Szansa na sukces". W skutek tej decyzji, TVP podjęła decyzję o zakończeniu tego formatu. Przez dwa ostatnie sezony, dziennikarz był gospodarzem swojego autorskiego programu "Kocham to, co lubię".