TVP2 zdejmuje program Wojciecha Manna z powodu niskiej oglądalności

Kulturalno-satyryczny program Wojciecha Manna "Kocham to, co lubię" znika z anteny telewizyjnej Dwójki. Stacja zrezygnowała z dalszej emisji audycji, z powodu niskiej oglądalności.

wróć do artykułu
  • ~Pupilek komunistów to Man i Materna
    (2013-08-17 08:51)
    Pora stary dzaidu na emeryture ty i Materna do pokłosie PRLu.
    O ile masz emeryturę po może też skladek nie płacileś jak reszta tej komunistycznej celebryckiej bandy z JAndą na czele.
    Materana i Man za prowadzenie imprez organizowanych przez urząd miasta Warszawy dostają milionowe wynagrodzenia!!!
  • ~ludz
    (2013-08-13 12:17)
    niegadac glupot nima tera takej kamery co by go obiela a zmywak w londynie
  • ~Wiesio13 bicz na POmatołki
    (2013-08-13 08:16)
    Wojtek za mało donosi na PIS , jakby był w tym programie Materna ,to by program zostawili .
  • ~KRAJ PRZYGŁUPÓW
    (2013-08-12 22:10)
    Wojciecha mana idiota nie zrozumie...

    Za to bedziemy mieli audycję z jakimś wypierdkiem, może Siwcową albo Dodą
  • ~tele-wic
    (2013-08-12 20:51)
    Czekamy z niecierpliwością na zdjęcie a anteny następnych programów.
  • ~StanKo
    (2013-08-12 13:57)
    NO WRESZCIE, CZY "UN' NIE CZUJE, ŻE LUDZIE NA JEGO WIDOK, SŁUCHAJĄC JEGO ...TZW. DOWCIPÓW, MAJĄ ODRUCHY WYMIOTNE...DZIWIĘ SIĘ GRZESIOWI WASOWSKIEMU, ŻE Z TAKĄ MIERNOTĄ SIĘ...TYLE LAT ..."WOZI"
  • ~wwwww
    (2013-08-12 13:43)
    NARESZCIE!!! do lamusa z całym tym MANNEM
  • ~sokular
    (2013-08-12 12:48)
    To skandal i głupota "programisty"TV.Zdejmowanie najciekawszego dziennikarza,najdowcipniejszego,z klasą intelektem.Działa tam widać system CzingisHana=każdą głowę wyżej ciąć...
  • ~Materna
    (2013-08-12 12:40)
    Mann się już dawno skończył.
  • ~amelie2
    (2013-08-12 12:38)
    Mann, Wilmann, Materna, Wildstein to gwiazdy z Betlejem. Zawsze przełączam kanał gdy ich zobaczę.
    Nie zapomnę Mannowi jak zbeształ nastolatkę w Szansie na sukces, gdy ta powiedziała, że zajmuje się fitnesem, Mann odpowiedział, że on nie, a ona na to :to widać. Mann zachował się wtedy obelżywie. Prostak.
  • ~GAMA
    (2013-08-12 12:27)
    I bardzo dobrze. Niechaj weźmie ze sobą kombinatora Maternę. Do muzeum komunizmu!
  • ~Zły
    (2013-08-12 12:18)
    Bardzo dobry pomysł. Skoro pan Mann sam nie rozumiał, ze TVP to nie miejsce dla niego, musieli go wywalić inni. Przynajmniej zachowa resztki godności. W to miejsce powinien pojawić się program "Gwiazdy i politycy gotują i śpiewają na lodzie" Pani Gessler w sexy uścisku z panem Kaloszem, przepraszam, Kaliszem - Pan Niesiołowski z mikrofonem i pejczem, po 23.00 seria erotycznych ujęć zasłużonej Maryli Rodowicz saute i bez makijażu. To wszystko niech prowadzi taka pani co jest nieprzyzwoicie brzydka, ma koszmarna wadę wymowy, ale za to dużo skrzeczy do mikrofonu i przeleciała już większość stacji tv. W Polsacie jej tylko nie chcieli. A w niedzielę kabarety i skecze o tym, jak się kulawy Józwa nachlał piwa i wyrzygał pod płotem. Dobrze, że Manna wyrzucili. To nie jego miejsce.
  • ~sceptyk
    (2013-08-12 12:08)
    Mann musi się troche wysilić. Piosenkowanie i starannie powtarzane te same dowcipy są niestety nieoglądalne. Dowcipnis w TV to łatwy chlebek z masłem Materna to drugi wybitny lizus. Mógłby dać odpocząć od siebie w radio i TV
  • ~henio
    (2013-08-12 12:03)
    Mann już się zużył tak jak propaganda PO i nie ma pomysłu na dobry program który Polacy by go zaakceptowali . Od kiedy Mann zaangażował się w politykę stracił dużo w oczach widzów .
  • ~pradziadek
    (2013-08-12 12:00)
    Szkoda mi Manna bo to jest przyzwoity i uczciwy człowiek raczej z telewizji powinni wyrzucić tom starom szraplę Terentiew ktura w tej telewizji będzie tak długo siedziała asz jom w drewnianej jesiąnce wyniosom z tej telewizji po za tym TVP 2 nadaje programy poniżej wychodka tak jak TVP 1 tak jak tego naczelnego głupka Dworaka
  • ~POlon
    (2013-08-12 11:42)
    wystarczy oglądać tego komunistycznego spasionego wieprza w telewizji
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-08-12 11:35)
    Komunistyczny spaślak zatrudniony w TV w stanie wojennym i wyrzuceniu wszystkich przyzwoitych pracowników telewizji... żyrant złodziejskiej bandy Tuska!
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-08-12 11:32)
    N A R E S Z C I E

    JESZCZE ZWOLNIĆ GO Z PROWADZENIA W PIĄTKI W pr. III od 6 - 9

    JAK RÓWNIEŻ GNIOTA W DUECIE Z p. GACEK

    NIECH GO PRZYTULI TUSK I GRONKOWIEC - NIE ZGINIE TAK JAK wojeWuCki
  • ~Gosc
    (2013-08-12 11:22)
    Mann to facet inteligentny ale czy aby jego humor dorownuje wspolczesnemu odbiorcy, czy koniecznie musi kilka dekad prowadzic jakis program bo kiedys byl dobry, jego programy mialy zawsze niska ogladalnosc, co ostatnio powiedziala Dowbor, po jej zwolnieniu z tv, wiec co taki uklad?
  • ~jedrek
    (2013-08-12 11:16)
    Szkoda, coraz mniej inteligentnej i madrej rozrywki.
    Panie Wotku, serdecznie pozdrawiam.