Katarzyna Dowbor po otrzymaniu wypowiedzenia z TVP, nie kryła w mediach swojego oburzenia na decyzję szefów. Prezenterce było tym bardziej przykro, że stacja postanowiła się z nią pożegnać na kilka miesięcy przed jej 30 jubileuszem pracy na antenie.

Reklama

Jednak syn pani Katarzyny, który od lat związany jest ze stacją Polsat, nie wątpi, że to nie koniec telewizyjnej kariery jego mamy:

Jestem przekonany, że z takim doświadczeniem i wiedzą znajdzie swoje miejsce w mediach - powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Tabloid twierdzi, że Maciej Dowbor zamierza poruszyć temat posady dla swojej mamy w rozmowie z Niną Terentiew, szefową programową Polsatu. A że prezenter jest ponoć ulubieńcem "carycy", istnieją spore szanse na sukces.

Dla Niny ważna jest pewność, że na daną osobę zawsze może liczyć. A z Maćkiem tak właśnie jest. Nigdy jej nie zawiódł. A do tego od początku miała do niego słabość, był jej pupilem i nadal nim pozostaje. Dla Kaśki może się więc znaleźć miejsce z Polsacie lub Polsat Cafe. Jest taki pomysł, by robiła program o zdrowiu, bo ona kojarzy się z ruchem i zdrowym trybem życia, a ludzie lubią takie programy. - potwierdza informator tabloidu.