Wakacyjne wydanie "Kawy czy herbaty" to przede wszystkim podróże. Ekipa tego programu, co piątek odwiedzać będzie nowe miejsca m.in. Bełżyce, Biskupiec, Iławę i Kozienice. Widzowie będą mogli śledzić także specjalne transmisje z Tour de Pologne.

Reklama

Wakacyjna "Kawa czy herbata?" nadawana będzie w TVP1 w piątki między 7.00 a 8.00 począwszy od 5 lipca. Prowadzić ją będą na zmianę Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

Także TVP2 przygotowuje specjalne wydanie "Pytania na śniadania". Ten program w wakacje emitowany będzie z kolei w soboty od godziny 8.00 do 10.20, a prowadzić go będą na zmianę nowi i znani już prowadzący m.in. Monika Richardson i Tomasz Kammel oraz Ula Chińcz i Jacek Rozenek.

Widzowie zobaczą m.in. nowe wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, wideoblogi, relacje z ciekawych wakacyjnych imprez, wydarzeń oraz miejsc, w których można spotkać gwiazdy, artystów, interesujących ludzi.

Stacja TVN również zaprosi swoich widzów na wakacyjne poranki. W każdą niedzielę od godziny 8.30 prowadzący znani z "Dzień dobry TVN" prowadzić będą "Dzień dobry wakacje". Jako gospodyni dwa razy pojawi się także Agnieszka Szulim.

W "Dzień dobry wakacje" trwać będzie akcja "Bikini", w ramach której zaprezentowane zostaną metody na to, jak szybko zyskać atrakcyjny wygląd ciała. Reporterzy odwiedzać będą polskie plaże i rozmawiać z wypoczywającymi tam ludźmi.

Widzowie poznają także nowe kulinarne przepisy, bowiem wejścia z gotowaniem będą realizowane z różnych części Polski, a kucharze przygotują dania z polskiej kuchni regionalnej.

Wakacyjne wydania programów śniadaniowych emitowane będą przez wszystkie weekendy lipca i sierpnia.