Podróż z „Kawą czy herbatą?” po najpiękniejszych zakątkach Polski rozpoczęliśmy 10 maja. Będziemy blisko naszych widzów w ich rodzinnych miejscowościach do końca czerwca (wydania poniedziałkowe ze studia w Warszawie a wyjazdowe od wtorku do piątku). W wakacje zapraszamy na wspólne poranki w każdy piątek. Będziemy budzić dzień na przemian z Agatą Konarską, Pauliną Chylewską, Maciejem Kurzajewskim i Pawłem Pochwałą od godz. 7.00 – zapowiada Agnieszka Prokopowicz, pod której skrzydłami powstaje "Kawa czy herbata?".

Reklama

Do końca czerwca kamery "Kawy czy herbaty?" odwiedzą jeszcze takie miejscowości, jak np.: Gdynia (21 czerwca) i Kikół (28 czerwca). Program będzie nadawany w jego stałych porach, czyli od 6.00 do 8.00.

Od lipca do sierpnia "Kawa czy herbata?" będzie emitowana w każdy piątek od godz. 7.00 do godz. 8.00. Zaplanowano wizytę w takich miejscach, jak m.in.: Bełżyce (12 lipca), Biskupiec (19 lipca), Iława (23 sierpnia) i Kozienice (30 sierpnia).

W wakacje proponujemy widzom spotkania z lokalnymi ekspertami i gwiazdami. Nie zabraknie oczywiście najważniejszych informacji dnia. Planujemy też specjalne transmisje z Tour de Pologne – informuje Agnieszka Prokopowicz.

70. edycję wyścigu kolarskiego Tour de Pologne "Kawa czy herbata?" będzie relacjonowała w dniach 27 lipca – 3 sierpnia 2013 r. Jubileuszowy Tour de Pologne wystartuje po raz pierwszy poza granicami Polski. Pierwsze dwa etapy odbędą się w Trydencie we Włoszech. Wyścig zakończy się w Krakowie.