O rozstaniu Justyny Steczkowskiej z "The Voice of Poland", twórcy show poinformowali w specjalnym komunikacie:

Reklama

Druga edycja programu "The Voice of Poland" cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Wszystko dzięki utalentowanym uczestnikom, wspaniałym prowadzącym oraz profesjonalnym trenerom. Mimo wielkich chęci z obu stron i po bardzo udanej współpracy, Justyna Steczkowska musi z żalem zrezygnować z udziału w kolejnej edycji programu. Przyjście na świat dziecka Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego uniemożliwi wzięcie udziału w nagraniach nowych odcinków. Dodatkowym powodem rezygnacji są zakontraktowane zobowiązania koncertowe, teatralne oraz nagrywanie nowej solowej płyty. Telewizja Polska i Producent Wykonawczy programu, firma Rochstar, bardzo żałują, że w najbliższym sezonie nie pojawi się Justyna Steczkowska i dziękują jej za fantastyczną współpracę.

Teraz trwają poszukiwania kogoś, kto godnie zastąpiłby Justynę Steczkowską w fotelu jurora. Jak twierdzi "Super Express", wybór padł na Dodę:

Dorota była już jurorką w jego show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Świetnie spisała się w tej roli. Program cieszył się ogromną popularnością, a i Rinke był zadowolony ze współpracy z Dorotą. Produkcja wierzy, że dzięki Dodzie show zyska na popularności, w końcu Doda słynie ze swojego ciętego języka, odważnych kreacji, widzowie ją uwielbiają - twierdzi źródło tabloidu.

Czy Doda zgodzi się wystąpić w telewizyjnym talent show i czy sprawdzi się w roli jurorki i trenerki uczestników?