Prokop: W telewizji zarabiamy za dużo. To są próżniacze pieniądze

Tą wypowiedzią Marcin Prokop z pewnością nie przysporzył sobie fanów wśród kolegów z branży. Prezenter wyznał bowiem, że jego zdaniem zarobki w telewizji są zbyt wysokie i nieproporcjonalne do zasług.

wróć do artykułu
  • ~z warszawskiej Woli
    (2013-03-10 10:26)
    Szacun panie Prokop !!
  • ~dor
    (2013-03-08 15:10)
    Panie Prokop jest Pan wielki!
  • ~BB
    (2013-03-12 07:28)
    Dzień dobry.Bardzo lubię jak Pan prowadzi program ,ale wypowiedzią swoją narazi się Pan bardzo,myślę,że koledzy i Dyrekcja nie daruje Panu .Wcześniej czy póżniej coś Dyrekcja wymyśli,by Pana usunąć.Mam szacunek dla Pana za szczerą wypowiedz.Serdecznie pozdrawiam Pana.
  • ~BACA
    (2013-03-10 07:15)
    te ~lewy bok~ ujawni się,wiem że to Lis a dla Prokopa szaczun
  • ~Obserwator.
    (2013-03-09 00:26)
    To co powiedział Maciek, prosty lud wie od dawna. Polska jest krajem wolnym
    ale czy jest państwem sprawiedliwym???. Może by tak polskie władze zrobiły
    jakiś przegląd w tym temacie , aby bardziej sprawiedliwie kroić ten przysłowiowy
    bochen chleba. Panie Maćku- wielki szacunek za odwagę powiedzenie prawdy.
  • ~lewy blok
    (2013-03-08 21:02)
    Proko się kiwnął, daje z siebie dużo, tylko lubi to co robi i dlatego w pięty mu nie idzie.

    Wysoki jak brzoza a durny jak koza. :))))))
  • ~polka
    (2013-03-08 19:51)
    Panie Marcinie, nie sądziłam, że powie Pan coś tak prawdziwego. Wielkie brawa!!!Przecież to gołym okiem widać, że zarabiacie niewspółmiernie dużo do włożonego wysiłku. A niektórzy tzw prezenterzy to w ogóle ano wygląd, ani inteligencja albo brak umiejętniści. Np w telewizji śniadaniowej jest taka Radziszewska , za co ona dostała tę prac.Przecież ona mówić nie umie.Jeszcze raz szacunek za odwagę!!!
  • ~tyle w temacie z W-wy
    (2013-03-08 19:48)
    Prokop szacun.
  • ~gość
    (2013-03-10 09:23)
    Brawo Panie Prokop i szacun za odwagę oraz prawdę!
  • ~Precz z celebryctwem
    (2013-03-08 17:56)
    Pozwalniać zochoje, choleckie, lisy, krety, i nnnej maści celebryckie twory a tv wyjdzie na prostą oczywiście rezygnując z programów typu kawa i herbata, poranki i bitwa na głosy przecież tego syfu nikt poważny nie ogląda.
  • ~misiek
    (2013-03-08 17:55)
    Ale to jest prywatna TV, a nie państwowa i pensje nie idą z naszej kasy.
    Co innego w TVP.
  • ~ALA
    (2013-03-08 16:46)
    PIERWSZY ODWAZNY GLOS KRYTYKUJACY ROBIENIE FORUNY Z NICZEGO
  • ~567
    (2013-03-08 16:34)
    Brawo za odwagę!
  • ~murarz
    (2013-03-08 15:39)
    To nich odda kase w tedy dam mu plusa
  • ~as11
    (2013-03-08 15:34)
    Tos se chlopie piwa nawarzyl.
    Ale od widzow za to WIELKIE DZIEKI !!!
  • ~al
    (2013-03-08 15:26)
    Szacun!!!
  • ~mmm
    (2013-03-08 15:06)
    Szacunek dla Pana.
    Ma pan rację. W telewizji teraz Pana zjedzą z paznokciami. Proponuję wstąpić do Ruch Palikota - z panem Rozenkiem i kilkoma innymi jest szansa na czyszczenie zachłannego, pazernego i zapyździałego środowiska sejmowego. Powodzenia.
  • ~cd
    (2013-03-09 13:58)
    A CO NA TO LIS I LISICA? - w całej Polsce taki nierząd - rządy mniejszości dlatego jeżdżą platformami w czerwonych spódniczkach
  • ~sfinx
    (2013-03-08 14:40)
    Szacuk dla ziomka wida i woda sodowa nie uderzya mu8 do glowy.
  • ~telewidz
    (2013-03-08 14:16)
    Dawno już należało obciąć towarzystwu wzajemnej adoracji krociowe zarobki za byle co.

Może zainteresować Cię też: