Marcin Prokop nie boi się mówić tego, co myśli nawet wówczas, gdy jego opinie nie cieszą się popularnością. Prezenter ma już na swoim koncie komentarz dotyczący tego, iż w telewizji zarabia się zbyt wiele i są to "próżniacze pieniądze", którym naraził się wielu kolegom i koleżankom po fachu.

Reklama

Jego ostatnia opinia, z pewnością nie przysporzy mu popularności wśród przedstawicieli własnej płci. Oto bowiem, co Prokop sądzi o współczesnych mężczyznach:

Większości facetów brakuje jaj. Z jednej strony mamy generację 50-letnich wiecznych chłopców, odnoszących zawodowe sukcesy, z drugiej - rozczarowanych życiem frustratów, którzy uciekają w autodestrukcję, alkohol, hazard itd. I jedni, i drudzy wychowali pokolenie dzisiejszych dwudziestoparolatków. Stąd nadprodukcja narcystycznych gówniarzy, którzy mają tylko oczekiwania, a ich życiowe motto brzmi: "żeby było miło i nie bolało". Ich wspólną cechą jest nieodpowiedzialność. Coraz więcej w moim środowisku matek z dziećmi porzuconych przez faceta, który za późno zorientował się, że bycie w związku to nie jest niekończąca się impreza – powiedział w rozmowie z magazynem "Grazia".

Zgadzasz się z opinią Marcina Prokopa?