Szulim zamienia TVP2 na TVN. Dostanie dwa nowe programy

| Aktualizacja:

Agnieszka Szulim rozstaje się z Telewizją Polską i przechodzi do stacji TVN, gdzie od wiosny poprowadzi aż dwa programy. Jeden z nich ma być emitowany na antenie głównej, drugi w TVN Style.

wróć do artykułu
  • ~jakub pederasta
    (2012-12-23 11:12)
    Uwaga, ćpanie NIE wpływa na silikony.
  • ~petrus
    (2012-12-20 16:01)
    Byla dziewczyna Michnika po nieudanych operacjaach plastycznych i zaraz gwiazda,
  • ~Genitaliusz
    (2012-12-20 14:23)
    Wielka mi gwiazda. Kobieta, która miała operacje plastyczne. Kobieta, która przyznaje się do tego, że regularnie pali marihuanę.
    Mam pytanie . Czy ona żyje w związku sakramentalnym ?
  • ~stary telewidz
    (2012-12-20 14:23)
    Chyba nie gwiazdę, tylko czarną dziurę, jak wszystkie badziewiaki i menelice pojawiające się przed kamerami tej pseudo telewizyjki.
    A w TVP święta, pozbyli się kolejnej amatorki. Jeszcze tylko kilka innych nazwisk i byłby spokój, i pieniądze na prawdziwe programy!
  • ~baba
    (2012-12-20 14:26)
    Litości!!! co za gwiazda? beztalencie, które nie powinno pojawiać się na ekranie ty. Czy u was wszyscy pokazujący się w telewizji to gwiazdy? Piszcie coś z sensem, chyba, że zależy portalowi aby mieć odzew wśród Czytelników.
  • ~OKO
    (2012-12-20 14:32)
    Jaka z niej gwiazda ,przeciez to wyjąkowe dno sepleni jak nasz płemier a gaf tyle popełnia co nasz Bul ,,gwiazda jak z koziej du.y trąbka.TFU???
  • ~yes
    (2012-12-20 14:34)
    A teraz BOTOX WSTRZYKNIE sobie w ten CHUDY TYLEK. Jeszcze niech TVN zatrudni GEJOWATEGO KAMMELA.
  • ~Pik
    (2012-12-20 14:35)
    a Lisów nie chcą przypadkiem w TVN? dwoje, wprawdzie niemłodych i po przejściach ale dobrze utrzymanych, do tego gratis 4 lisie nastolatki z parciem na szkło, co za możliwości kształtowania medialnych osobowości!
  • ~obserwator
    (2012-12-20 14:39)
    wyrazy współczucia z powodu odejścia botoxsu do propagndy tvn-u , tam się teraz zbiera sam kwiat bezmózgowej głupoty
  • ~krowa
    (2012-12-20 14:40)
    cała sztuczna wraz z kozim biustem
  • ~lolo
    (2012-12-20 14:50)
    Gwiazda buhahaha
  • ~bonzo
    (2012-12-20 14:45)
    Ach jejku , jejku jakie to ważne jest . A jaka to gwiazda jest . Ach jejku , jejku .
  • ~strażnik gaju
    (2012-12-20 14:49)
    gwiazda kuchennej telewizji - i tp ma być transfer roku, badziewiata, wieśmacka telewizja kupiła chałturnicę
  • ~henio
    (2012-12-20 15:02)
    Boże ,ale w niej niema ani odrobinę kobiecości, taka drabiniasta gwiazda .Szkoda mi TVN-u bo straci na oglądalności ,tak jak TVP straciło zatrudniając LISÓW .
  • ~Danuta 54
    (2012-12-20 15:02)
    Do wszystkich
    Jak czytam Wasze komentarze to mam niodparte wrażenie, że: wszyscy są głupi, brzydcy, ćpają, są anty PIS , za to Wy jesteście naj...to znaczy jacy??? Popatrzcie na siebie, na Wasze buzie, Wasze wykształcenie, Wasz stosunek do rodziny, do znajomych, jakość Waszej pracy w Waszych miejscach pracy- czy nadal juważacie że jesteście ideałami???
  • ~ROlo
    (2012-12-20 15:55)
    TVN jest zbieraniną lekko naćpanych i troszeczkę na "fleku" pseudo dziennikarzy, cyników i nadętych acz bezmyślnych konferansjerów, do których dołączy p. Szulim i będzie cacuszko.
  • ~psycholog
    (2012-12-20 16:06)
    Bedzie agitowac do palenia ''TRAWKI''.
  • ~zosienka
    (2012-12-20 14:22)
    "Niepowetowana strata" dotknęła TVP.
  • ~gen.
    (2012-12-21 08:49)
    Lis nawet się nie nadaje do zapowiadania pogody.
  • ~złośliwy
    (2012-12-26 16:50)
    Moim zdaniem idealnie wpisze się w PrOgramy dla debili jakie serwuje TVN.
    Świetny transfer.