Hanna Lis: Informacje na temat mojej gaży są od czapy

Hanna Lis w ostatnim wywiadzie po raz kolejny zapewniła, że świetnie dogaduje się z zespołem redakcji "Panoramy" i choć w pierwszych dniach stresowała się powrotem przed kamerę, to teraz w newsroomie znów czuje się jak u siebie. Dziennikarka stwierdziła jednak, że medialne doniesienia dotyczące jej gaży są "kompletnie od czapy".

wróć do artykułu
  • ~tyfus
    (2012-09-03 18:19)
    WSTRETNY BABSZTYL!
  • ~amw
    (2012-09-04 13:57)
    Uroda prezenterki jest mniej ważna od jakości jej słów, publicznie - podkreślam - publicznie wypowiadanych przez nią lub cytowanych, jak wyżej, przez innych. Polszczyzna HL nie wyszła z terenu praskich (dzielnice warszawskiej Pragi)podwórek. HJ nie jest w tej przypadłoiści odosobniona. Podobnie niechlujnie mówią (koszmarne akcentowanie słów i miejsc w zdaniach!) i piszą inni tzw. dziennikarze, w TV, w radiu, w prasie... Zresztą nie tylko oni. Także młode pokolenia różnej maści też tzw. artystów, wsród nich są absolwenci szkół aktorskich, a - co gorzej - autorzy wszelakiego rodzaju publicznie eksponowanych tekstów (np. koszmarny język scenariuszy seriali telewizyjnych). O politykach już nie wspomnę. A już dzieje się tragedia, gdy się słyszy takich np. prof. prof. Bralczyków, Markowskich, Miodków kiedy w trakcie pouczania Polaków sami mówią: "widzę tą rękę"', "trzyma szklankę w ręku", "przekażę dla państwa wiadomość"... Przysłowiowe ręce opadają... Gdzie są uczniowie prof. Witolda Doroszewskiego?
  • ~sdw
    (2012-09-04 09:04)
    "Od czapy" .. to jest jezyk polskiej dziennikarki. Dziekuje..nie polecam.
  • ~ret
    (2012-09-04 09:06)
    piekna kobieta a durnie zazdroszcza urody
  • ~ślązak
    (2012-09-04 09:48)
    Nie trawię Lisów, nie trawię Hanny, nie zgadzam się na takie wydatki na ich gaże. Z tego powodu nie płacę abonamentu. Mam cyfrowy polsat a w nim interesujace mnie kanały. Tam płacę także za TVP. Operator polsatu powinien płacić za udostępnianie kanałów TVP. Po co więc mam dodatkowo płacić abonament; czyli podwójnie??? Nawet Tusk stwierdził że abonamentu nie powinno być.
  • ~lemoniada
    (2012-09-04 10:02)
    Pani Hanno proszę o konkrety ile?... to będę wiedział czy info są od czapy... a członkowie pani zespołu zapewne mają w umowach klauzule aby nie "dopiekać" pani... już "ToWarzystwo" o to zadbało...
  • ~=
    (2012-09-04 10:21)
    To dlaczego pani Hanna nie powie ile zarabia,? Niech powie ile ,
  • ~007
    (2012-09-04 10:27)
    Dlaczego takie NIC (które musimy przymusowo opłacać) ma być lepsze od TV TRWAM za którą setki tyś Polaków w ramach protestu (wykluczenia) demonstuje publicznie już od wielu miesięcy?
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-09-04 11:08)
    Bierze na pewno więcej jak donoszą ploty , z mężusiem oczywiście . za taką kasę przekłamują i bronią zawzięcie Tuskowego układu.
  • ~Widz
    (2012-09-04 11:37)
    Wcale nie musimy oplacac rozne NIC (jak ktos zauwazyl).Kilka razy nioslem stary telewizor do kubla na smieci.Ale wciaz wstrzmywaly mnie transmisje sportowe.Po decyzji o wycofaniu sie z tych transmisji nic mnie juz nie zatrzyma.Zegnaj abonamencie.Przeciez oni robia baranow z widzow.Po 20 min filmu 15 min przerwy i tak do skutku.Mamy tylko jedno wyscie tv do kubla!!!
  • ~adam
    (2012-09-04 12:07)
    Nie lubię brzydkich kobiet więc przełączam z panoramy na inny program. Dla mnie jest brzydką o może dla innych piękna?
  • ~Kati
    (2012-09-04 21:31)
    Ladna i w dodatku profesjonalna
  • ~jan byl jasiem
    (2012-09-04 08:48)
    typowa lis iczka , he he co za tupet.
  • ~proteza
    (2012-09-04 18:00)
    Gdzie w tej pieknosci jest pieknosc? O rozum juz nie bede pytal.
  • ~antek
    (2012-09-04 18:58)
    Tacy ludzie jak Lisowie,Hanna Kedaj,Smoktunowicz,Lis nigdy nie powiedzą prawdy, oni mówia tylko taka prawde ,która jest dla nich prawdą, reszta sie nie liczy dla pieniedzy,władzy,układów zrobia wszystko,taka jest o nich prawda
  • ~Cezar
    (2012-09-04 19:24)
    uśmiecha sie jak ***** pod latarnią w deszcz,pod latarnią,widdocznie dobrze płacą na konto z abonamentu.
  • ~et
    (2012-09-05 08:50)
    piekna kobieta wszystko
  • ~kinga
    (2012-09-10 21:47)
    Przełanczm na inny program jak widzę panią hanie, wstrętna baba.
  • ~Kinga
    (2012-09-17 10:01)
    Jak ta kobioeta nie wstydfzi się pokazać na wizji, wstydu nie ma i ambicji
  • ~Teresa
    (2012-09-17 10:06)
    Nie ma wstydu.Co z niej za matka, jaki przykład daje swoim dzieciom.

Może zainteresować Cię też: