Hanna Lis: Informacje na temat mojej gaży są od czapy

Hanna Lis w ostatnim wywiadzie po raz kolejny zapewniła, że świetnie dogaduje się z zespołem redakcji "Panoramy" i choć w pierwszych dniach stresowała się powrotem przed kamerę, to teraz w newsroomie znów czuje się jak u siebie. Dziennikarka stwierdziła jednak, że medialne doniesienia dotyczące jej gaży są "kompletnie od czapy".

wróć do artykułu
  • ~realistka
    (2013-02-16 23:51)
    specjalistka od rozwalania malzenstw, moze lizuska dworaka, ze tyle jej placa, za co, co ona soba reprezentuje, sztuczny botoksowy wstretny usmiech, zmija, wyjatkowa jedza, jak ja widze na ekranie, wylaczam te gebe, tego sie nie da ogladac, obrzydliwy babsztyl
  • ~Obserwator.
    (2012-10-12 22:48)
    Pani Haniu, niech Pani powie ile zarabia, to spekulacje znajdą się w koszu
    na śmieci. Z drugiej strony ludzie piszą, bo dysproporcje w zarobkach są
    w Polsce nie do zaakceptowania. Jednym od nadmiaru pieniędzy pękają
    tyłki a drudzy ledwie zipią, taka jest dzisiejsza Polska.
  • ~dorotka
    (2012-09-19 22:02)
    ci wszyscy celebryci sa chorzy tego sluchac normalny czlowiek nie moze i nie poninnienen zeby przypadkiem nie zaczac brac z nich przykladu
  • ~Artur
    (2012-09-17 10:10)
    Po co to wzieli do telewizji, czytać nie umie,zle się prowadzi. Psuje wizerunek TVP
  • ~Teresa
    (2012-09-17 10:06)
    Nie ma wstydu.Co z niej za matka, jaki przykład daje swoim dzieciom.
  • ~Kinga
    (2012-09-17 10:01)
    Jak ta kobioeta nie wstydfzi się pokazać na wizji, wstydu nie ma i ambicji
  • ~kinga
    (2012-09-10 21:47)
    Przełanczm na inny program jak widzę panią hanie, wstrętna baba.
  • ~et
    (2012-09-05 08:50)
    piekna kobieta wszystko
  • ~Kati
    (2012-09-04 21:31)
    Ladna i w dodatku profesjonalna
  • ~Cezar
    (2012-09-04 19:24)
    uśmiecha sie jak ***** pod latarnią w deszcz,pod latarnią,widdocznie dobrze płacą na konto z abonamentu.
  • ~antek
    (2012-09-04 18:58)
    Tacy ludzie jak Lisowie,Hanna Kedaj,Smoktunowicz,Lis nigdy nie powiedzą prawdy, oni mówia tylko taka prawde ,która jest dla nich prawdą, reszta sie nie liczy dla pieniedzy,władzy,układów zrobia wszystko,taka jest o nich prawda
  • ~proteza
    (2012-09-04 18:00)
    Gdzie w tej pieknosci jest pieknosc? O rozum juz nie bede pytal.
  • ~amw
    (2012-09-04 13:57)
    Uroda prezenterki jest mniej ważna od jakości jej słów, publicznie - podkreślam - publicznie wypowiadanych przez nią lub cytowanych, jak wyżej, przez innych. Polszczyzna HL nie wyszła z terenu praskich (dzielnice warszawskiej Pragi)podwórek. HJ nie jest w tej przypadłoiści odosobniona. Podobnie niechlujnie mówią (koszmarne akcentowanie słów i miejsc w zdaniach!) i piszą inni tzw. dziennikarze, w TV, w radiu, w prasie... Zresztą nie tylko oni. Także młode pokolenia różnej maści też tzw. artystów, wsród nich są absolwenci szkół aktorskich, a - co gorzej - autorzy wszelakiego rodzaju publicznie eksponowanych tekstów (np. koszmarny język scenariuszy seriali telewizyjnych). O politykach już nie wspomnę. A już dzieje się tragedia, gdy się słyszy takich np. prof. prof. Bralczyków, Markowskich, Miodków kiedy w trakcie pouczania Polaków sami mówią: "widzę tą rękę"', "trzyma szklankę w ręku", "przekażę dla państwa wiadomość"... Przysłowiowe ręce opadają... Gdzie są uczniowie prof. Witolda Doroszewskiego?
  • ~adam
    (2012-09-04 12:07)
    Nie lubię brzydkich kobiet więc przełączam z panoramy na inny program. Dla mnie jest brzydką o może dla innych piękna?
  • ~Widz
    (2012-09-04 11:37)
    Wcale nie musimy oplacac rozne NIC (jak ktos zauwazyl).Kilka razy nioslem stary telewizor do kubla na smieci.Ale wciaz wstrzmywaly mnie transmisje sportowe.Po decyzji o wycofaniu sie z tych transmisji nic mnie juz nie zatrzyma.Zegnaj abonamencie.Przeciez oni robia baranow z widzow.Po 20 min filmu 15 min przerwy i tak do skutku.Mamy tylko jedno wyscie tv do kubla!!!
  • ~Jan Stańczyk
    (2012-09-04 11:08)
    Bierze na pewno więcej jak donoszą ploty , z mężusiem oczywiście . za taką kasę przekłamują i bronią zawzięcie Tuskowego układu.
  • ~007
    (2012-09-04 10:27)
    Dlaczego takie NIC (które musimy przymusowo opłacać) ma być lepsze od TV TRWAM za którą setki tyś Polaków w ramach protestu (wykluczenia) demonstuje publicznie już od wielu miesięcy?
  • ~=
    (2012-09-04 10:21)
    To dlaczego pani Hanna nie powie ile zarabia,? Niech powie ile ,
  • ~lemoniada
    (2012-09-04 10:02)
    Pani Hanno proszę o konkrety ile?... to będę wiedział czy info są od czapy... a członkowie pani zespołu zapewne mają w umowach klauzule aby nie "dopiekać" pani... już "ToWarzystwo" o to zadbało...
  • ~ślązak
    (2012-09-04 09:48)
    Nie trawię Lisów, nie trawię Hanny, nie zgadzam się na takie wydatki na ich gaże. Z tego powodu nie płacę abonamentu. Mam cyfrowy polsat a w nim interesujace mnie kanały. Tam płacę także za TVP. Operator polsatu powinien płacić za udostępnianie kanałów TVP. Po co więc mam dodatkowo płacić abonament; czyli podwójnie??? Nawet Tusk stwierdził że abonamentu nie powinno być.

Może zainteresować Cię też: