"Fakt" twierdzi, że w 3. edycji "Bitwy na głosy" najwięcej zarobi Piasek. Z informacji podanych przez tab wynika, że piosenkarz za występ w programie zgarnie aż 350 tys. złotych.

Tuż za Piaskiem uplasowała się przyzwyczajona do ogromnych wpływów z muzyki Beata Kozidrak. Jak twierdzi "Fakt", liderka grupy Bajm, zarobi na programie 250 tys. złotych.

Na trzecim miejscu na liście zarobków 3. edycji "Bitwy na głosy" uplasowała się idolka nastolatek Ewa Farna, na której konto, według informacji "Faktu" wpłynie 220 tys. złotych. Tabloid donosi także, że Piotr Rubik oraz lider grupy Wilki Robert Gawliński zarobią po okrągłe 200 tys.

Najmniejsza gaża trafi do Juli, która wygrała nagrodę dla najlepszej debiutantki w konkursie jednej ze stacji radiowych. Piosenkarka stawia dopiero pierwsze kroki na naszym rynku, dlatego do jej kieszeni wpłynie „jedynie” 70 tys. złotych za poprowadzenie drużyny z Łomży.

Jak widać kryzys kryzysem, ale wielkie gwiazdy wciąż nie mogą narzekać na swoje wynagrodzenie. - podsumowuje swoje zestawienie płac w nowej edycji show tabloid.

>>>Czytaj także: Seniuk plażuje z rodziną. FOTO