W trzeciej odsłonie "Bitwy na głosy", nadawanej w TVP2 zmierzą się: Beata Kozidrak i jej drużyna z Lublina, Ewa Farna z grupą z Sosnowca, Julita 'Jula' Fabiszewska z formacją z Łomży, Andrzej Piaseczny z zespołem z Kielc, członkowie Afromental - Baron i Tomson reprezentujący grupę z Olsztyna, Liber z ekipą z Oborników Wielkopolskich oraz Robert Gawliński i Piotr Rubik stojący na czele drużyn z Warszawy. W pierwszym odcinku, 8 września, widzowie zobaczą cztery z ośmiu drużyn.

Reklama

Przyjąłem propozycję z 'Bitwy', ponieważ jest to program jedyny w swoim rodzaju, w którym mogę pokazać to, co robię na co dzień. Pracę z chórem, z zespołem. Pokazać, jak się on scala, jak daje dobrą energię ludziom - tłumaczy PAP Life Piotr Rubik. Rzadko włączam telewizję. Poprzednie odcinki oglądałem tylko wyrywkowo. Teraz nadrabiam zaległości. Analizuję poprzednie edycje i przygotowuję się do tego programu, żeby nie być zaskoczonym - kontynuuje Rubik.

Mamy teraz czworo ekspertów, a nie troje. Ze starego składu została tylko Alicja Węgorzewska. Ja też jestem 'zmianą', bo do tej pory Hubert Urbański prowadził program sam, a teraz będziemy to robić w parze ze mną. Generalnie, 'Bitwa na głosy' jest programem, który się sprawdził i nie potrzeba w nim rewolucyjnych zmian - mówi PAP Life Agnieszka Szulim, która w poprzedniej edycji odpowiadała za część określaną jako "After Party". Parę dziennikarzy będzie wspierać Piotr Kędzierski, którego widzowie TVP znają też z talk-show "Lubię to".

Do loży eksperckiej po jednej edycji powraca Wojciech Jagielski, dyrektor muzyczny Radia Zet. W jury zasiądzie również Tomasz "Titus" Pukacki, charyzmatyczny wokalista i basista legendarnej thrashmetalowej grupy Acid Drinkers. Nową postacią, choć nie do końca, będzie Katarzyna Zielińska. Pojawiła się ona w fotelu eksperta w I edycji "Bitwy", gdy zastępowała Grażynę Szapołowską. Będę szukać u uczestników połączenia kilku cech - pomysłu na siebie, umiejętności pracy w grupie a także pracowitości - powiedziała PAP Life popularna aktorka.