O tym że Marta Grycan i jej córki będą miały swój program plotkuje się od dawna. Panie od kilku miesięcy robią wszystko, by było o nich głośno. I opłaciło się. Słynne już Grycanki dogadały się ze stacją TVN. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, już od września miałby ruszyć nowy program, który polegać ma na podglądaniu życia Marty i jej córek.

Reklama

Na wzór słynnej na całym świecie rodziny Kardashian, Grycanki wpuszczą do swego domu kamery i pozwolą całej Polsce się podglądać. Wszyscy będziemy mogli śledzić codzienne życie pań. A że kamery będą im towarzyszyć przez cały dzień będzie szansa na poznanie wielu sekretów cukierniczej rodziny. Wreszcie będziemy mogli się przekonać, czy rzeczywiście Marta i jej córki nawet pod prysznic chadzają w szpilkach...?

Z informacji tabloidu wynika, że szczegóły nowego programu są już dopięte, pozostał tylko jeden problem – pieniądze na show. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, TVN kilka dni temu zwróciła się do kilku domów mediowych z prośbą o szukanie sponsorów do programu o Grycankach. Na razie nie wiadomo, czy stacji uda się znaleźć sponsora.

Czy reality show o życiu Marty Grycan i jej córek zrobi w Polsce taką furorę jaką program o rodzinie Kardashian zrobił w USA?

>>>Czytaj także: Szefowa Szulim jej nie lubi?