Anja Rubik, dla uczestniczek programu "Top Model" była prawdziwym autorytetem. W przeciwieństwie do Joanny Krupy, której kariera w modelingu ogranicza się do sesji w bieliźnie i okładek męskich magazynów, Rubik należy do światowej czołówki top modelek. Chodziła na wybiegach największych projektantów, wielokrotnie gościła na okładce magazynu Vogue i brała udział w sesjach z najlepszych fotografów mody. Jej wskazówki były więc dla dziewcząt marzących o karierze modelki niezwykle cenne.

Reklama

Niestety, jak podaje magazyn Show, w najnowszej edycji Anję Rubik zobaczymy jedynie w jednym odcinku oraz w finale. Powodem ograniczenia udziału modelki w produkcji jest nie tylko jej napięty grafik, ale także atmosfera, jaka wytworzyła się wokół programu w poprzednich edycjach:

W związku z tym Anja pojawi się tylko w jednym odcinku oraz w finale. Zaznaczyliśmy, że absolutnie nie będziemy pracować w atmosferze głupich afer i skandali, więc miejmy nadzieję, że praca w trzecim sezonie będzie przebiegała miło i profesjonalnie – powiedziała magazynowi Show menedżerka Rubik, Lucyna Szymańska