Jak donosi Super Express, stacja TVN jest bardzo zadowolona z występów Piotra Cyrwusa w programie "Szymon na żywo" i poważnie zastanawia się, czy nie powierzyć aktorowi poprowadzenia własnego programu rozrywkowego:

Reklama

Nikt nie spodziewał się tego, że Piotr tak dobrze wczuje się w tak różne role. Powstał więc pomysł, aby to on miał swój program. Od dawna planuje się zakończenie show z Szymonem. Cyrwus byłby czymś nowym, świeżym. Zresztą stacja mu się bacznie przygląda. Zaprasza do programów i sprawdza, jak jest odbierany przez telewidzów - wyznała osoba z TVN w rozmowie z Super Expressem.

Piotr Cyrwus jako ojciec Tadeusz Rydzyk w programie "Szymon na żywo" / TVN

Czy taka zamiana dojdzie do skutku? Dla przypomnienia, rok temu media mówiły o tym, że następcą Szymona w roli dyżurnego satyryka TVN będzie Bilguun Ariunbaatar. I choć faktycznie, przez jeden sezon sympatyczny mongolski reporter był gwiazdą show "HDw3D", to ostatecznie nie utrzymał się długo na wizji i musiał ustąpić miejsca powracającemu Majewskiemu. Czy Piotr Cyrwus faktycznie mógłby na dobre zająć miejsce po gasnącej gwieździe Szymona?