Stacja TVN oficjalnie potwierdziła już, że program "Szymon na żywo" znika z anteny i nie będzie kontynuowany po wakacyjnej przerwie. Niektóre media podają, że szefowie stacji nie zamierzają pozbywać się Majewskiego i producenci już pracują nad nowym formatem, z którym satyryk miałby powrócić jesienią. Są to jednak nieoficjalne doniesienia i wciąż nie ma pewności, że Szymon powróci na antenę. Jak podaje tygodnik "Na Żywo", swoją medialną przerwę gwiazdor zamierza wykorzystać na wypromowanie własnej żony:

Reklama

Magda to zdolna stylistka wnętrz, która dotąd współpracowała z prasą. Mąż zachęca ją, by spróbowała sił w telewizji. Ale by otrzymać taką propozycję, trzeba mieć rozpoznawalną twarz, świetnie wyglądać. Magda ma w ręku wszystkie te atuty. To może być ostatni dzwonek, by wykorzystać rozgłos męża. Nie da się ukryć, że kariera Szymona nieco przygasa, a jego show traci widzów. - powiedział w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajomy Majewskich.

W ostatnim czasie faktycznie można zauważyć, że Magda częściej niż kiedyś pojawia się w kolorowej prasie. Kilka dni temu plotkarskie media szeroko rozpisywały się na temat jej przezroczystej kreacji, a zdjęcia pięknej małżonki Majewskiego pojawiły się niemal w każdym portalu. Szymon ponoć bardzo ucieszył się z medialnego szumu wokół własnej żony.

Czy Szymon Majewski odsunie się w cień i pozwoli by teraz jego żona zrobiła karierę gwiazdy telewizji?