Honorata "Honey" Skarbek to 19-letnia piosenkarka, która zdobyła popularność dzięki swojemu modowemu blogowi. Kuba Wojewódzki zaprosił ją do swojego programu zapowiadając, że będzie to artystka, której "Edyta Górniak, Beata Kozidrak czy Kayah mogą buty czyścić". Można było spodziewać się, że w podobnym tonie zachwytów będzie przebiegała cała rozmowa.

Reklama

Tymczasem Kuba zaczął wywiad z "Honey" od pytania, "Dlaczego Donald Tusk traci poparcie?". Kiedy Skarbek odmówiła odpowiedzi, było już tylko gorzej. Kuba zapytał dziewczynę, kto jest premierem Polski i ta z lekkim wahaniem odpowiedziała, że Tusk. Potrafiła również wskazać, kto jest prezydentem kraju, jednak z pytaniem o to, czy w Polsce mamy Sejm czy Senat nie dała sobie rady.

W dalszej części rozmowy Kuba Wojewódzki sugerował, że Skarbek jest polską Paris Hilton i przekonywał, że znane mu nastolatki nie wyglądają i nie zachowują się tak jak ona. Jednocześnie prowadzący dziwił się, że młoda piosenkarka spotyka się w kraju z wyrazami niechęci i wrogości.

Trzeba dodać, że cały wywiad odbywał się w niezwykle miłej atmosferze, tak więc sama Honorata Skarbek nawet nie zorientowała się, że kilkukrotnie została przez prowadzącego ośmieszona.